До уваги суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати чи здійснюють діяльність з надання доступу до мережі Інтернет » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
До уваги суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати чи здійснюють діяльність з надання доступу до мережі Інтернет
У зв’язку з численними фактами порушення законодавства та прав споживачів при наданні та отриманні послуг доступу до мережі Інтернет НКРЗ звертає увагу суб’єктів ринку телекомунікацій на наступне.

Частиною першою ст. 42 Закону України «Про телекомунікації» (далі –Закон) зобов’язано суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій, не менше як за місяць до початку такої діяльності подати повідомлення до НКРЗ. У тижневий термін після отримання повідомлення НКРЗ зобов’язана внести суб’єкта господарювання до реєстру та надіслати йому відповідне повідомлення. Зразок повідомлення затверджено рішенням НКРЗ від 27.06.2007 № 808, зареєстрованим в Мін’юсті 13.07.07 за № 809/1476.

Телекомунікації (електрозв’язок) – передавання, випромінювання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду пор адіо, проводових, оптичних або інших електромагнітних системах.

Таким чином, суб’єкти господарювання, які надають споживачам послуги доступу до мережі Інтернет здійснюють свою діяльність у сфері телекомунікацій, є суб’єктами ринку телекомунікацій – операторами або провайдерами телекомунікацій та зобов’язані виконати вимоги ст. 42 Закону.
Згідно ст. 1 Закону оператор телекомунікацій – суб’єкт господарювання, який має право на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій із правом на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж, а провайдер – суб’єкт господарювання, який має право на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій без права на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку.

Згідно чинного законодавства особи, винні у порушенні законодавства про телекомунікації, притягуються до цивільної, адміністративної, кримінальної відповідальності. Зокрема, частиною другою ст. 75 Закону передбачено вилучення прибутку у суб’єкта господарювання, що здійснює діяльність в сфері телекомунікацій без повідомлення НКРЗ та/або ліцензії.

 • НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в ...
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • Інформація для операторів, провайдерів телекомунікацій
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо с ...
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 • Чергове засідання 12 серпня 2014 року
 • Внесені НКРЗІ зміни до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012