Засідання НКРЗІ » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Засідання НКРЗІ

Вчора, на черговому засіданні НКРЗІ розглянуті наступні питання:
1. Прийнятий повторно за основу проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування»
Проектом планується викласти Правила в новій редакції, частково змінивши структуру документа, регулятор в особі НКРЗ замінений на НКРЗІ, встановлена заборона щодо блокування всього трафіку, визначені процедури розстрочки платежу за точку пропуску трафіку, зроблені уточнення по типовому договору тощо. Більш детально ознайомитись з документом можна буде найближчим часом на сайті НКРЗІ в розділі регуляторних актів.
Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до акта, з дня його оприлюднення до 18.07.2014.
2. Погоджений без зауважень проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо працевлаштування інвалідів», надісланий листом Державної інспекції України з питань праці
3. Погоджений без зауважень проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 року № 298» надісланий листом Національного агентства України з питань державної служби
Проект погоджено без зауважень, оскільки мова в ньому йде про повноваження КМУ в частині призначень керівництва органів виконавчої влади. НКРЗІ відмежовано себе від органів виконавчої влади, а також порядок призначення Голови та членів НКРЗІ.
4. Прийнятий за основу проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП та визнання такими, що втратили чинність, рішення НКРЗ від 05.02.2009 № 1338 та від 03.12.2009 № 1773»
Проектом скасовується дозвіл на ввезення РЕЗ та ВП, передбачає ведення НКРЗІ реєстру РЕЗ та ВП, заборонених до ввезення в Україну, визначено перелік підстав, що визначають РЕЗ та ВП як заборонені тощо.

5. Прийнятий за основу проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Переліку РЕЗ та ВП, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію РЕЗ та ВП»
Проекти розроблені на виконання нещодавніх змін в ЗУ «Про РЧР України».
Щодо обох проектів строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції становить - з дня їх оприлюднення до 18.07.2014.
Л.М. Ошеров зазначив, що прийняття проектів суперечить раніше задекларованому курсу НКРЗІ щодо зменшення документів дозвільного характеру та європейській практиці відсутності будь-яких дозволів на РЕЗ та ВП, а наявності лише присвоєнь радіочастот.
6. Не підтриманий проект Закону України «Про засади інформаційної безпеки України»,  (реєстраційний номер 4949 від 28.05.2014)
Висловлено позицію щодо його недоцільності, оскільки документ має декларативний характер, є не послідовним та таким, суперечить діючим регуляторним актам.
7. Підтриманий Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за пошкодження телекомунікаційних мереж), (реєстраційний номер 4994 від 02.06.14).
Не думку НКРЗІ законопроект позитивно вплине на ситуацію на ринку та проблемним питанням навмисного псування телеком мереж.

Знятий з розгляду проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо спрощення умов виходу на ринок та підвищення відповідальності суб’єктів господарювання у сфері телекомунікацій)
Через суперечливість формулювань представниками ринку були висловлені чисельні зауваження до проекту, керівництвом НКРЗІ прийнято рішення про необхідність доопрацювання законопроекту.
Щодо змістового наповнення, проектом планується внесення змін до видів ліцензування в сторону їх зменшення, зокрема, не підлягатимуть ліцензуванню 1) надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів місцевого електрозв'язку:
2) надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з використанням безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі з правом технічного обслуговування і надання в користування каналів електрозв'язку:
3) надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж. Однак законопроектом також планується наділити НКРЗІ повноваженнями застосовувати значні адмін.стягнення та адмінвстративно-госп

Однак законопроектом також планується наділити НКРЗІ повноваженнями застосовувати значні адмін.стягнення та адмінвстративно-господарські санкції до суб’єктів ринку телекомунікацій за порушення законодавства у сфері телекомунікацій.

Наступне засідання відбудеться 24.06.2014 о 10 год.


 • 17.12.2012 на сайті НКРЗІ оприлюднено прийняті рішення від 13.12.2012
 • Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо с ...
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • НКРЗ погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до якого Конце ...
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • 9 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ.
 • 22.08.2013 на сайті НКРЗІ оприлюднено Проект Ліцензійних умов здійснення ді ...
 • 27.08.2013 серпня НКРЗІ розглянула та схвалила пропозиції до проекту Закону ...
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012