УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунікаційних технологій » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунікаційних технологій

З метою вдосконалення державного регулювання інформаційної сфери, створення економічних передумов для розвитку національної інформаційної інфраструктури та ресурсів, впровадження новітніх технологій у зазначеній сфері, формування повноцінного інформаційного суспільства, забезпечення широкого доступу населення до глобальної мережі Інтернет, модернізації систем зв'язку оборонного комплексу України, залучення додаткових надходжень до Державного бюджету України постановляю:

1. Кабінету Міністрів України здійснити до 15 серпня 2014 року за участю відповідних державних органів комплекс невідкладних заходів щодо конверсії радіочастотного ресурсу України для запровадження в Україні системи мобільного зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS), забезпечивши при цьому безперервне виконання Збройними Силами України своїх завдань та їх переозброєння сучасними засобами радіорелейного зв'язку та радіолокації.

2. Міністерству оборони України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Генеральному штабу Збройних Сил України, іншим заінтересованим державним органам разом із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вжити до 15 серпня 2014 року в межах компетенції заходів, необхідних для конверсії радіочастотного ресурсу з метою запровадження системи мобільного зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS), у тому числі щодо норм частотно-територіального розносу.

3. Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, забезпечити проведення до 30 жовтня 2014 року в установленому порядку тендерів (відкритих аукціонів) на видачу ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України у смугах радіочастот загального користування для запровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS).

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

23 липня 2014 року


 • НКРЗІ резервує частоти для впровадження LTE-технології
 • Юридично Комісія має всі підстави на продовження тендеру
 • Запровадження в НКРЗ системи управління якістю
 • Звіт НКРЗІ за 2015 рік
 • На виконання рішення НКРЗІ від 10.05.2012 № 231
 • IV Український Форум з Управління Інтернетом
 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 • «Цифровий стільниковий радіозв’язок ІМТ-2000 (UMTS)»
 • Новости НКРС
 • Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту Порядку здійснення державног ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012