НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій
Сьогодні, 17 червня, на черговому засіданні НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій "Про виконання вимог чинного законодавства щодо реєстрації суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій".

У зв’язку з численними порушеннями здійснення діяльності з надання послуг доступу до мережі Інтернет, Комісія звертається до Асоціацій "ІнАУ", "ТЕЛАС", Телекомунікаційної палати України, Української Асоціації IP-операторів, Асоціації учасників ринку Інтернет України за сприянням щодо дотримання чинного законодавства суб’єктами господарювання. При цьому НКРЗ керується Законом України "Про телекомунікації" та "Правилами взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування" (рішення НКРЗ № 155 від 08.12.2005 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 27.01.2006 за №71/11945).

Комісія вимагає від учасників ринку недопущення взаємоз’єднань з суб'єктами господарювання, які не пройшли процедуру реєстрації в НКРЗ та/або не мають ліцензій. Згідно з підпунктом 3.2.2 Правил операторам телекомунікацій забороняється створювати взаємоз’єднання, якщо одна із сторін взаємоз’єднання не внесена до реєстру НКРЗ відповідно до вимог частини першої статті 42 Закону та/або здійснює діяльність без ліцензії.

Таким чином, існуючі взаємоз’єднання, що побудовані з порушенням вимог Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування, мають бути приведені відповідно до чинного законодавства або ліквідовані.

 • НКРЗ схвалила проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюва ...
 • До уваги суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати чи здійснюють ді ...
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 • ІнАУ занепокоєна ситуацією навколо компанії «Кримтел»
 • Внесені НКРЗІ зміни до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій ...
 • 2 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • 3 лютого 2011 року відбулося чергове засідання НКРЗ
 • Інформація для операторів, провайдерів телекомунікацій
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012