Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відключення мобільних телефонів » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відключення мобільних телефонів
Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відключення мобільних телефонів
Начальник УДЦР Павло Слободянюк: „Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відключення мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких знаходяться в „сірому” та „чорному” списках.”

Про те, що до початку процесу відключення „сірих” мобільних телефонів та тих, що вже знаходяться у „чорному” списку, залишилось чекати досить небагато часу, повідомив в інтерв’ю одному з національних телеканалів начальник державного підприємства „Український державний центр радіочастот” Павло Слободянюк.

- За інформацією, що отримав УДЦР, - наголосив він, - чотири з п’яти українських операторів мобільного зв’язку (GSM) вже встановили обладнання, що дозволяє здійснювати відключення від мережі мобільних терміналів, коди ІМЕІ яких не потрапили до „білого” списку бази даних, яку веде Український державний центр радіочастот.

Відключення телефонів невідомого походження і тих, що були вкрадені або загублені власниками, додав Павло Слободянюк, розпочнеться одразу після завершення налаштування необхідного обладнання п’ятим оператором. Це має відбутися восени поточного року.
Керівник підприємства також нагадав, що процедура відключення передбачає спочатку надсилання власникам „сірих” телефонів СМС-повідомлень з попередженням про дату відключення. Такі повідомлення надсилатимуться оператором мобільного зв’язку відповідно до „сірого” чи „чорного” списків, що надані Українським державним центром радіочастот. Якщо протягом 90 днів з дати отримання абонент не зможе підтвердити в УДЦР легальність походження мобільного терміналу, то апарат буде відключено.

До речі, списки постійно оновлюються. А так званий „чорний” список формуватиметься з кодів ІМЕІ телефонів, які не обслуговуватимуться. Передбачається, що до цього реєстру будуть занесені апарати, які було вкрадено.

На сьогоднішній день з Міністерством внутрішніх справ України відпрацьовується юридична процедура щодо внесення ідентифікаційних кодів мобільних терміналів до „чорного” списку. Адже необхідно, крім заяви власника апарату про викрадення телефону, розробити механізм його внесення до цього списку.

Прес-центр Українського державного центру радіочастот

 • Відключення „сірих мобілок” оператори здійснюватимуть відповідно до чинно ...
 • УДЦР застерігає – нелегально ввезені мобільні телефони не вноситимуться до ...
 • Оператори повинні проаналізувати ситуацію щодо причин значного збільшення о ...
 • 90 % мобiльних телефонiв, занесених до „сiрого” списку, є результатом ігнор ...
 • Наявність позначки на корпусі мобільного телефону не є гарантією його с ...
 • "Комсомолка" вводить в оману користувачів мобільними телефонами
 • Не дозволені до використання в Україні мобільні термінали
 • "Забезпечуючи впровадження нових правил на ринку мобільного зв’язку, ми, в ...
 • Впровадження автоматизованої системи обліку мобільних терміналів
 • На Волині припинена незаконна реалізація мобільних телефонів
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012