"Комсомолка" вводить в оману користувачів мобільними телефонами » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
"Комсомолка" вводить в оману користувачів мобільними телефонами
Деякі засоби масової інформації, посилаючись на розміщену в газеті „Комсомольская правда в Украине” від 30 вересня 2010 року публікацію під заголовком «Серые» мобильные отключать не будут», поширили інформацію, про те, що нібито відміняється відключення незаконно ввезених в Україну, так званих „сірих,” мобільних телефонів. При цьому йде посилання на заяву, зроблену «Інтерфаксу» Головою Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Володимиром Олійником.

У зв’язку з цим НКРЗ офіційно заявляє: ”Комсомолка” подала висловлювання В. Олійника у викривленому вигляді, чим ввела в оману національних операторів мобільного зв’язку та мільйони читачів. Сутність позиції НКРЗ полягає в тому, що „сірі” мобільні телефони не будуть відключатися до введення в експлуатацію необхідного обладнання у всіх операторів мобільного зв’язку.

Разом з тим, НКРЗ спільно з іншими органами влади продовжує роботу, яка визначена законами України і спрямована на наведення порядку на ринку мобільних телефонів та захист прав споживачів на отримання якісних послуг мобільного зв’язку. Процедура відключення мобільних телефонів має бути тільки у визначеному законом порядку і ні в якому разі не повинна зачіпати інтереси користувачів мобільного зв’язку. В першу чергу заходи Комісії направлені на недопущення підключення «сумнівних» мобільних телефонів, які відсутні в узагальненій базі даних ІМЕІ-кодів. Практичні дії Комісії направлені на вдосконалення порядку ввезення радіоелектронних засобів, до яких належать і мобільні телефони, з метою подолання передумов контрабанди таких товарів до України.

Що стосується порядку обліку кодів ІМЕІ мобільних телефонів, то його Національна комісія з питань регулювання зв’язку України не відміняла і відміняти не збирається. Процес побудови наміченої системи регулювання використання лише легальних мобільних телефонів наближається до логічного завершення. НКРЗ отримано запевнення від всіх операторів мобільного зв’язку про готовність наприкінці року встановити пристрої ідентифікації кінцевого обладнання (EIR) на своїх мережах. Це є останнім кроком на шляху запуску в автоматизованому режимі системи, яка остаточно вирішить проблему використання на мережах стільникового зв’язку України лише легально ввезених мобільних телефонів.

Водночас, на сьогоднішній день підготовлено зміни до законодавства, згідно з якими вводитиметься додаткове маркування мобільних телефонів як комплексний захід контролю за обігом радіоелектронних засобів, зокрема мобільних телефонів, в координації із декількома центральними органами виконавчої влади. На думку фахівців, це остаточно усуне можливість появи нелегальних «мобілок» на ринку України.

 • Відключення „сірих мобілок” оператори здійснюватимуть відповідно до чинно ...
 • Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відк ...
 • Впровадження автоматизованої системи обліку мобільних терміналів
 • Наявність позначки на корпусі мобільного телефону не є гарантією його с ...
 • Оператори повинні проаналізувати ситуацію щодо причин значного збільшення о ...
 • Не дозволені до використання в Україні мобільні термінали
 • На Волині припинена незаконна реалізація мобільних телефонів
 • "Забезпечуючи впровадження нових правил на ринку мобільного зв’язку, ми, в ...
 • За дозволами УДЦР з-за кордону до України у 2011 році ввезено майже 9 міл ...
 • НКРЗ затвердила Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012