Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року

Згідно з рішенням Комісії Реєстр операторів, провайдерів поповнився на п’ять позицій. НКРЗІ видала одну та продовжила строк дії трьох ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. Комісія видала дві ліцензії на користування РЧР, одну ліцензію на додаткову смугу радіочастот та продовжила термін дії трьох ліцензій. Відтепер на території України можуть застосовуватись 23 нових типи РЕЗ та ВП. Ці та інші рішення прийнято на черговому засіданні НКРЗІ 9 червня 2015 року.

Реєстр операторів, провайдерів поповнився на п’ять позицій

Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів ринку внесено:

- три оператори: приватне підприємство «Сервісний центр «Макет» для надання послуг із технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернет в м. Славутич Київської області; ТОВ «Інтернет Сервіс Провайдер «Скайнет» для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернету у м. Кодима Одеської області; приватне підприємство «Гарант Плюс» для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у смт Королево Виноградівського району Закарпатської області;

- два провайдери, які надаватимуть послуги доступу до Інтернет на території України: підприємці Гумін Д.В. в м. Славутич Київської області, Ткачук А.А. у м. Тернопіль та Тернопільській області.

Також внесено зміни до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій: зокрема, підприємець Мазурчак Я.Я. надаватиме послуги доступу до Інтернет в смт Войнилів, селах Кудлатівка, Дубовиця, Слобідка, Павликівка, Середнє Калуського району Івано-Франківської області, смт Перегінське, селах Небилів, Вільхівка, Ясень, Ріпне, Іванівка, Сливки, Рошняте, Цінева, Закерничне Рожнятівського району Івано-Франківської області; ТОВ «ТРК Ефір» здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж, надаватиме послуги доступу до Інтернету на території України;підприємець Брунарський А.Р. здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж, надаватиме послуги доступу до Інтернет, надаватиме в користування канали електрозв`язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації у Хмельницькій та Львівській областях; підприємець Огороднік С.М. здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж, надаватиме послуги доступу до Інтернету у Львівській, Рівненській та Волинській областях.

Видано, продовжено строк дії ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

НКРЗІ за заявою суб’єкта господарювання видала строком на 5 років ліцензію на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж підприємцю Макеєву Д.О. на території м. Димитров Донецької області.

Цим же рішенням за заявами суб’єктів господарювання Комісія продовжила строк дії трьох ліцензій, зокрема, на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж ефірного телемовлення на всій території України ТОВ «Телемережі України» (дві ліцензії), а також на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж (телекомунікаційних мереж) ТОВ «Багатопрофільна фірма Експрес, ЛТД» на території м. Нікополь Дніпропетровської області (одна ліцензія).

НКРЗІ видала ліцензії на користування РЧР України

НКРЗІ видала строком на 5 років дві ліцензії суб’єктам господарювання на користування радіочастотним ресурсом України: підприємцю Гаврилюку М.М. – на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних із використанням шумоподібних сигналів) на території Херсонської області; ТОВ «Європейська транспортна стивідорна компанія» – на користування радіочастотним ресурсом для цифрового ультракороткохвильового радіозв’язку (радіозв’язку фіксованої, рухомої сухопутної та морської радіослужб) на території Миколаївської області.

Цим же рішенням строком на 5 років ПрАТ «Київстар» видано ліцензію на додаткову смугу радіочастот для радіорелейного зв’язку (радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби) на території Чернігівської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Закарпатської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

За заявою ліцензіатів продовжено термін дії трьох ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, зокрема для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних із використанням шумоподібних сигналів) підприємцю Папіну С.С. – на території Дніпропетровської,приватному підприємству «Цифрові комунікації» – Херсонської, ТОВ компанії «Інтерлінк» – Полтавської областей.

За заявами ліцензіатів переоформлені ліцензії на користування радіочастотним ресурсом та визнані недійсними ліцензії, що переоформлюються: у зв’язку зі зменшенням смуги радіочастот одна ліцензія ПрАТ «Фарлеп-Інвест» - для радіорелейного зв’язку (радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби) на території м. Київ та Київської області; у зв’язку із зміною місцезнаходження юридичної особи ТОВ «Майнет» - чотири ліцензії: для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) на території Луганської області, а також широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) на території Луганської і Харківської областей.

У зв’язку з невиконанням умов електромагнітної сумісності між радіоелектронними засобами (РЕЗ), що зазначені у Плані освоєння радіочастотного ресурсу України, що заявляються, з іншими РЕЗ, підприємцю Казіміру Ю.В. відмовлено у видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) на території м. Київ.

Нові РЕЗ та ВП можуть застосовуватись на території України

Комісія прийняла рішення внести до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, 23 нових типи РЕЗ та ВП, а саме: три типи радіообладнання систем стільникового рухомого радіозв’язку, один тип радіообладнання систем широкосмугового радіодоступу, п’ять типів радіообладнання систем телеметрії, телеуправління і передачі даних, один тип радіообладнання систем медичного догляду і контролю, шість типів радіообладнання безпроводових персональних звукових систем, сім типів радіообладнання у складі комбінованої продукції для особистих, родинних, побутових і технологічних потреб.

Комісія визначила можливим застосування заявленого типу радіоелектронного засобу на території України, зокрема повторювача DVR TRANSPORTABLE UHF моделі 7V083X07, код замовлення TT2007A виробництва «Motorola Solutions Germany GmbH» (Німеччина).

Розглянувши звернення ТОВ «Дісітел» стосовно зміни назви моделі радіоелектронних засобів, НКРЗІ вирішила внести у додаток до свого рішення від 08.04.2014 № 210 «Про визначення можливим застосування радіоелектронних засобів на території України», такі зміни: у позиції 8 слова, букви та цифри «PTP 650 Integrated» замінити словами, буквами та цифрами «PTP 50650 Integrated ODU», а у позиції 9 слова, букви та цифри «PTP 650 Connectorized» замінити словами, буквами та цифрами «PTP 50650 Connectorized ODU».

Вилучено дозволи на використання номерного ресурсу

Згідно з підпунктом 8.3.3 Положення (подання заяви на переоформлення номерного ресурсу з порушенням строків, зазначених у пункті 7.4 Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України) відмовлено ТОВ «Базіс» у переоформленні дозволу на використання номерного ресурсу ємністю 7000 номерів у м. Харків.
Згідно з підпунктом 11.1.3 Положення (якщо ліцензія визнана недійсною) у ТОВ «Базіс» вилучено номерний ресурс ємністю 7000 номерів у м. Харків, ємністю 1000 номерів у м. Київ, а згідно з підпунктом 11.1.4 Положення (за заявою оператора) номерний ресурс (код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7) у м. Харків та номерний ресурс (код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7) у м. Київ.
Розглянувши матеріали, надані ПрАТ «МТС Україна» та ПрАТ «Фарлеп-Інвест», а також із метою забезпечення захисту прав споживачів і недопущення припинення надання телекомунікаційних послуг споживачам місцевих телефонних мереж у містах Одеса та Київ, НКРЗІ вирішила вилучити у ПрАТ «МТС Україна» номерний ресурс ємністю 3900 номерів у м. Київ та ємністю 10000 номерів у м. Одеса згідно з підпунктом 11.1.4 Положення (за заявою оператора). При цьому ПрАТ «Фарлеп-Інвест» визначено оператором, який буде надавати телекомунікаційні послуги споживачам, що належали до місцевої телекомунікаційної мережі оператора ПрАТ «МТС Україна», який частково припиняє діяльність із надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку у м. Київ та повністю припиняє діяльність із надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку у м. Одеса.
Разом із тим, згідно з підпунктом 7.2.3 Положення (виникнення в оператора потреб у зміні обсягу номерного ресурсу) та за заявою ПрАТ «МТС Україна» переоформлено дозвіл на використання номерного ресурсу ємністю 11100 номерів у м. Київ.


 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 травня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 4 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 6 жовтня 2015 року
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 1 березня 2016 року
 • Підсумки чергового засідання НКРЗ від 23 червня
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 квітня
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012