Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року

Згідно з рішенням Комісії Реєстр операторів, провайдерів поповнився на одинадцять позицій. НКРЗІ видала п’ять та продовжила строк дії двох ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. Комісія видала три ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України, а також продовжила термін дії семи ліцензій на користування РЧР. Ці та інші рішення прийнято на черговому засіданні НКРЗІ 11 серпня 2015 року.

 

Реєстр операторів, провайдерів поповнився на одинадцять позицій

 

Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів ринку внесено:

 

- вісім операторів: для надання послуг доступу до Інтернет, технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж підприємця Романченка В.І. – у містах Богуслав, Миронівка Київської області, ТОВ «НВП-Старком» – у містах Лубни, Пирятин, смт Новооржицьке, с. Лазівки Полтавської області; ТОВ «Альтаір+» – у м. Красноармійськ Донецької області, селах Погреби, Зазим’є, Пуховка, Рожни Броварського району, селах Колонщина, Березовка, Мотижин, Бишев Макарівского району, селах Бузове, Гуровщина, Любимівка Києво-Святошинського району Київської області; підприємців Кордон Т.Б., Монастирського Д.В., Кордон Л.О. для надання в користування каналів електрозв’язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації у Вінницькій області; ТОВ «Рівне телеком» для надання послуг доступу до Інтернет з використанням РЧР та без використання РЧР, технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у Рівненській області; приватне підприємство «Телерадіокомпанія «Шанс» для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж та мереж ефірного радіомовлення у м. Калуш і Калуському районі;

 

- три провайдери, які надаватимуть послуги доступу до Інтернет на території України, зокрема підприємець Макота О.Д. – у містах Ужгород, Мукачево Закарпатської області, м. Рівне, ТОВ «Фіберсервіс» - у м. Полтава, підприємець Ковбар В.В. – у Рівненській області.

 

Також внесено зміни до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій: ТОВ «Незалежна телекомпанія Норма-ТВ» надаватиме послуги доступу до Інтернет, здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж у м. Одеса, ТОВ «Лан трейс» надаватиме послуги з технічного обслуговування та експлуатації телемереж, послуги доступу до Інтернет, здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж, надаватиме в користування канали електрозв`язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації у містах Київ, Бориспіль, селах Іванків, В. Олександрівка, М. Олександрівка, Чубинське, Гора, Щасливе Бориспільського району, Морозівка, Коржі, Бзів, Селичівка, Власівка, Сезенків, Садове, Волошинівка Баришівського району, містах Березань, Яготин, Переяслав-Хмельницький, смт Баришівка Київської області; підприємець Віхров А.О. здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж, надаватиме послуги доступу до Інтернет із використанням РЧР та без використання РЧР, надаватиме в користування канали електрозв`язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації з використанням РЧР та без використання РЧР у м. Лубни Полтавської області; ПП «Веб-світ» здійснюватиме технічне обслуговування та експлуатацію власних телекомунікаційних мереж, надаватиме послуги з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, надаватиме послуги доступу до Інтернет, надаватиме в користування канали електрозв’язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації у м. Бровари Київської області; ТОВ «Ньюком системс» надаватиме послуги доступу до Інтернет, надаватиме в користування канали електрозв’язку з правом здійснення їх технічного обслуговування та експлуатації на території України. 

 

Видано ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій

 

Комісія прийняла рішення строком на 5 років видати п’ять ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій: на надання послуг із технічного обслуговування та експлуатації телемереж ТОВ «А Тел» на території міст Київ, Чернігів, Черкаси, ТОВ «Турнікет-М» і ТОВ «Сіт нет» на території м. Харків; підприємцю Русанжику І.Г. на території м. Кам’янка, с. Косарі Кам’янського району Черкаської області, а підприємцю Гончару О.І. - на території м. Дніпропетровськ.


Цим же рішенням Комісія продовжила строк дії двох ліцензій: ТОВ «Лан трейс» на надання послуг із технічного обслуговування і експлуатації телемереж на території м. Бориспіль Київської області, ТОВ «Велнет» на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 1000 номерів із правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Львівської області. Також Комісія видала ПАТ «Укртелеком» копію ліцензії на надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку: міжнародного, міжміського на всій території України для провайдера телекомунікацій ТОВ «Центр глобальних повідомлень Україна» на всій території України.


За заявою ліцензіата підприємцю Рудновській В.Б. анульовано ліцензію на надання послуг із технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Пирятин Полтавської області. У зв’язку з ненаданням заявником документів, що підтверджують внесення плати за продовження строку дії ліцензії, скасовано рішення НКРЗІ від 27.01.2015 № 55 «Про розгляд заяв ТОВ «Атлантіс Телеком» щодо продовження строку дії ліцензій».

 

Видано та продовжено строк дії ліцензій на користування РЧР України


За заявами суб’єкта господарювання НКРЗІ видала ТОВ «Саттранс-Україна» строком на 5 років три ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для рухомого супутникового радіозв’язку (радіозв’язку супутникової рухомої та фіксованої радіослужб) на території м. Київ.


Цим же рішенням продовжено термін дії наступних семи ліцензій на користування РЧР України:


- для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) ТОВ «Сумські телекомсистеми» –на території Сумської області,


- для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) дочірньому підприємству «Нетгруп-сервіс» на території Івано-Франківської області;


- для радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби дві ліцензії ПрАТ «МТС Україна» на території Кіровоградської, Івано-Франківської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської та Херсонської областей, а також ТОВ «Сумські телекомсистеми» – на території Сумської області;


- дві ліцензії ПрАТ «Київстар»: для цифрового стільникового радіозв’язку GSM-1800 на території Івано-Франківської, Сумської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Рівненської, Волинської, Кіровоградської, Чернігівської, Закарпатської, Київської областей, а також для цифрового стільникового радіозв’язку GSM-900 на території м. Київ терміном на п’ять років.


За заявою суб’єкта господарювання та у зв’язку зі зменшенням кількості регіонів переоформлено одну ліцензію на користування РЧР та визнано недійсною ліцензію, що переоформлюється, ТОВ «Радіоконнект» для ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку з можливістю пакетної передачі даних (радіозв’язку фіксованої, рухомої сухопутної радіослужби) на території м. Київ, Київської, Донецької, Запорізької, Сумської та Харківської областей.


У зв’язку з порушенням вимог підпункту 4.1.8 пункту 4.1 Ліцензійних умов відмовлено у продовженні терміну дії відповідних ліцензій для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) підприємцю Чернезі О.А. на території Одеської області, ТОВ «Ведекон» на території м. Київ, Донецької, Житомирської, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької і Черкаської областей.


Через ненадання документів, що підтверджують внесення плати за видачу ліцензії, скасовано пункт 2 рішення НКРЗІ від 14.04.2015 № 198 щодо видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот ТОВ «Остання миля». На цій же підставі, а також враховуючи лист ТОВ «ДВ-КОМ», скасовано пункт 3.3 рішення НКРЗІ від 21.04.2015 № 215 щодо продовження терміну дії ліцензії на користування РЧР ТОВ «ДВ-КОМ».


 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 травня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 4 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 6 жовтня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року
 • Новости НКРС
 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 1 березня 2016 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 квітня
 • Підсумки чергового засідання НКРЗ від 23 червня
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012