НА КИЇВЩИНІ ФАХІВЦІ УДЦР ВИЯВИЛИ 27 ПЕРЕДАВАЧІВ НЕЛЕГАЛЬНИХ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРІВ » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НА КИЇВЩИНІ ФАХІВЦІ УДЦР ВИЯВИЛИ 27 ПЕРЕДАВАЧІВ НЕЛЕГАЛЬНИХ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРІВ

Днями, в ході відпрацювання завдань з планового технічного радіоконтролю в Київській області, спеціалісти УДЦР зафіксували низку порушень, пов’язаних з роботою РЕЗ широкосмугового радіодоступу.

Такі факти виявлені за відповідними адресами в с. Раківка, смт. Згурівка, смт. Гостомель, с. Фурси, с. Коржі, с. Устимівка, м. Березань, а також в м. Києві.

Попередньо встановлено, що радіоелектронні засоби використовувалися невідомими особами для надання місцевим мешканцям послуги з доступу до мережі Інтернет.

Як свідчать дані центральної облікової бази радіочастотних присвоєнь, зафіксовані радіоелектронні засоби встановлено з порушенням чинного законодавства. Їх власники не зверталися до Українського державного центру радіочастот для отримання дозвільних документів на їхню експлуатацію.

Протоколи інструментальної оцінки характеристик на 27 незаконно діючих пристроїв, що працювали з ознаками порушення законодавства у сфері користування РЧР, направлено в НКРЗІ Голові спільної координаційної комісії із запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку для вжиття відповідних заходів.

Треба зазначити, що небажання власників РЕЗ документально оформлювати відповідні документи може свідчити про те, що пристрої потрапили до України в обхід митних процедур. Як правило, походження таких пристроїв невідоме, а, відтак, випромінювання, яке йде від них, може бути шкідливим для користувачів. Необхідно також зважити й на те, що оператор, який здійснює свою діяльність незаконно, не несе відповідальності за якість послуг.

УДЦР наголошує, що низька вартість послуги не є гарантією безпеки і звертається до громадян України з проханням не користуватися послугами доступу до мережі Інтернет від підприємців, які незаконно використовують радіочастотний ресурс держави, без дозвільних документів та без сплати відповідних податків до місцевого та державного бюджету.

При відключенні та демонтажу незаконно діючих радіоелектронних засобів ви втратите доступ до мережі Інтернет і кошти, які заплатили за нелегальну послугу.

http://www.ucrf.gov.ua


 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • Тільки за два тижні у Криму знеструмили та демонтували понад 55 одиниць РЕЗ ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіоча ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • НКРЗІ удосконалює нормативно-правове забезпечення протидії порушенням закон ...
 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 • МИКОЛА КОВАЛЬЧУК: «ПЕРШ НІЖ ВСТУПИТИ В ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ З ІНТЕРНЕТ – ПРО ...
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • 760 спільних заходів щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень закон ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012