ФАХІВЦІ УДЦР НАВЧАЮТЬ СТУДЕНТІВ НАУ ОСНОВАМ МОНІТОРИНГУ СУЧАСНИХ РАДІОТЕХНОЛОГІЙ » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
ФАХІВЦІ УДЦР НАВЧАЮТЬ СТУДЕНТІВ НАУ ОСНОВАМ МОНІТОРИНГУ СУЧАСНИХ РАДІОТЕХНОЛОГІЙ

В УДЦР триває практика студентів Інституту аеронавігації Національного авіаційного університету, яка проходить в структурних підрозділах Департаменту радіочастотного моніторингу. Не випадково, що саме цей департамент став базовим для підготовки майбутніх спеціалістів з радіоконтролю, адже за оцінкою експертів, відомча система радіомоніторингу відповідає кращому світовому рівню і вважається однією з найефективніших.

Як повідомила в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу персоналу Галина Голованова, практика проходить відповідно до укладених договорів з вищими учбовими закладами. Залучення студентів до практик та стажувань на підприємстві є досить важливим питанням для їх професійного зростання.

Опановувати нову для них професію допомагають фахівці центрального офісу, які мають за своїми плечима величезний практичний досвід з виявлення та припинення дії недозволених до використання РЕЗ. Практикантам не тільки розповідають про можливості підрозділів з пеленгування, визначення місця знаходження джерел радіовипромінювань, але й допомагають на практиці застосовувати сучасні мобільні станції радіоконтролю різних типів, проводити інструментальну оцінку параметрів радіовипромінювання з використанням аналізаторів спектру передових світових виробників.

«Для здібних, активних студентів, які завжди відповідально ставляться до своєї роботи та готові до самовдосконалення, двері в УДЦР відкриті. Кожний з них може стати частиною нашої команди», – наголосила Галина Голованова.

Для довідки

Український державний центр радіочастот є одним з провідних вітчизняних підприємств галузі зв’язку в Україні, де постійно відбуваються технічні, організаційні та економічні перетворення. Трудовий колектив складають досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти з усіх напрямів галузі телекомунікацій, які акумулюють досвід радіочастотного менеджменту. Понад 80% працівників мають вищу освіту. Серед них 19 кандидатів наук та один доктор технічних наук.

 

http://www.ucrf.gov.ua


 

 


 • Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР ...
 • Перспективи Українського державного центру радіочастот
 • УДЦР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄВРО-2012
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Протягом 2011 року технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підля ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • УДЦР проводить тестові випробування новітнього комплексу радіомоніторингу
 • Анонс - УДЦР та МСЕ налагоджуватиме співпрацю у сфері космічного моніторинг ...
 • На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікац ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012