Генеральний директор "МТС-Україна" Олег Проживальський: "У нас залишається три місяці, щоб запустити все" » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Генеральний директор "МТС-Україна" Олег Проживальський: "У нас залишається три місяці, щоб запустити все"

Як відреагували одесити на запуск 3G в Південній Пальмірі, чому не буде згортатися співпраця з оператором "Тримоб" і яким буде середній чек від абонента при користуванні послугою генеральний директор "МТС-Україна" Олег Проживальський розповів в бліц-інтерв'ю РБК-Україна.

РБК-Україна: Ви запустили мережу 3G в Одесі, це перше місто. Як швидко буде розгортатися мережа надалі? Коли, зокрема, стартує Київ?

Олег Проживальський: Ми до кінця року запустимо всі обласні центри і Київ, збільшимо в 1,5 рази кількість базових станцій. Звичайно, ми трошки спізнилися з запуском нашого 3G. Справа в тому, що у нас концепція запуску мережі відрізняється від наших конкурентів. Ми не прихильники запускати мережу з так званим "леопардовим" покриттям, там, де є "плями" без зв'язку.

Одеса у нас практично вся покрита. Ну, може, якісь невеликі проблемки і виявляться, але за рахунок тонкого доналаштування мережі найближчим часом, ми це все приберемо. Ми побудували нові базові станції, у нас їх більше ніж у будь-якого з наших конкурентів. Що вселяє впевненість, що наша мережа буде працювати краще, ніж інші.

РБК-Україна: Більше базових станцій - це по Одесі, або в цілому по країні?

Олег Проживальський: Сьогодні я можу чітко сказати, що в Одесі більше. Але буде більше і в інших містах.

РБК-Україна: Як ви вважаєте, наскільки збільшиться середній чек від абонента з введенням 3G?

Олег Проживальський: Поки ще складно сказати. Але, принаймні, у нас на сьогоднішній день трафік передачі даних по Одесі за тиждень після старту зріс у п'ять разів. Зрозуміло, що ми дали певні пільги для абонентів, і вони більше користуються цими послугами. Надалі все залежатиме від активності абонентів. Нам потрібно на цьому заробляти гроші і покривати інвестиції.

Давайте ми подивимося, як поведуть себе абоненти, куди вони потягнуться, до кого будуть перебігати. Якщо наша якість реально буде краще, на що ми сподіваємося, побіжать до нас. Для нас дуже важливо, як для компанії, співвідношення ціни та якості. Знову ж сильно все залежить від того, як поведуть себе наші конкуренти, якими будуть тарифи. Це все дуже "дихаюча" система. Зараз складно назвати абсолютно точні цифри.

РБК-Україна: Ви будете відмовлятися від співпраці з "Тримоб" після того як розгорнете свою мережу 3G?

Олег Проживальський: Ні, ми не плануємо відмовлятися від роумінгу з "Тримоб". Справа в тому, що покриття невеликих райцентрів, малих міст вимагає значного часу. А у них ця мережа вже побудована.

РБК-Україна: Яка загальна сума інвестицій в розвиток 3G в цьому році?

Олег Проживальський: У першому півріччі ми вклали 4 млрд грн, стільки ж буде і в другому. З іншого боку, ми жили підготовкою до запуску 3G і всі попередні роки. Цей проект не реалізовувався за півроку - підготовка мережі йшла протягом декількох років.

РБК-Україна: В Одесі після старту 3G послуга працювала в безкоштовному тестовому режимі, або абоненти відразу почали платити?

Олег Проживальський: Вони вже платять гроші. В Одесі у нас тестовий режим під великим навантаженням. Створити штучно таке навантаження неможливо, тому ми дали пільги. Зараз робимо доналаштування мережі.

РБК-Україна: А які ще зміни в поведінці абонентів, крім збільшення передачі даних, ви помітили? Дзвонити менше не стали?

Олег Проживальський: Щодо зниження кількості розмов, ми ще не аналізували дані. Пройшов лише тиждень. Єдине, що я можу сказати, що у нас збільшилися продажі стартових пакетів. У нас зменшилася кількість скарг - на обриви, на покриття. Це перша тенденція за тиждень, яку ми побачили.

Поки ще рано робити якісь висновки. Треба попрацювати місяць-два. Коли мережа вже буде повністю відшліфована, ми зможемо говорити більш конкретно про ті переваги, які ми отримали від її запуску.

РБК-Україна: У якому наступному місті після Одеси ви будете впроваджувати 3G?

Олег Проживальський: Ми оголосимо (сміється). Це все-таки конкуренція.

РБК-Україна: А коли?

Олег Проживальський: Ви ж розумієте, що нам залишаються жовтень, листопад, грудень. Три місяці, щоб запустити все. Крім тих міст, в яких треба проводити конверсію.

Бесіду вів Денис Безлюдько

http://www.rbc.ua


 • МТС-Україна і «КОМСТАР-ОТС» уклали договір про приєднання мереж
 • Коли в Україні буде 5G
 • Позиція провідних телеком-операторів: ліцензування 3G має бути одночасним д ...
 • МТС-Україна проводить технічне тестування телемедичної мережі
 • Більше ніж «Київстар»… Більше ніж «Beeline-Україна»…
 • Що таке якість мобільного зв’язку та с чого вона складається?
 • Технологія, яка надихає на економію
 • VII Конгрес «Україна на шляху до інформаційного суспільства» та XII З’їзд І ...
 • LPWAN технологій, та інші технології 3GPP Частина-2
 • Про впровадження системи LoRaWAN як складової транспортного середовища для ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012