Зниження тарифів на роботи (послуги) УДЦР – ще один крок назустріч операторам зв’язку » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Зниження тарифів на роботи (послуги) УДЦР – ще один крок назустріч операторам зв’язку

У відповідь на звернення операторів мобільного зв’язку Український державний центр радіочастот вийшов з пропозицією до НКРЗІ щодо зниження рівня Тарифів на роботи (послуги) підприємства, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж на 2016 рік.

Це зроблено відповідно до пункту 5 розділу І Тарифів на роботи (послуги) УДЦР, затверджених рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, від 07 квітня 2015 року № 195, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10 червня 2015 року за № 687/27132. Відповідне рішення було затверджено на засіданні НКРЗІ 29.12.2015 року, повідомляє прес-служба Нацкомісії.

Впроваджені коефіцієнти до відповідних статей Тарифів:

 1. При визначенні розміру оплати за виконані роботи згідно підпунктів 1.2.1, 1.6, 2.3.1, 26.5 та 26.6 розділу ІІІ Тарифів – коефіцієнт 0,80.
 2. При визначенні розміру оплати за виконані роботи згідно підпунктів 1.2.2, 2.3.2, 2.4 та пункту 30 розділу ІІІ Тарифів – коефіцієнт 0,60.
 3. При визначенні розміру оплати за виконані роботи згідно підпункту 2.7 розділу ІІІ Тарифів (у випадку проведення робіт з модернізації шляхом розширення смуги випромінювання радіочастот існуючого частотного присвоєння станцій радіорелейного зв’язку) – коефіцієнт 0,80.
 4. При визначенні розміру оплати за виконані роботи згідно підпункту 26.1 розділу ІІІ Тарифів – коефіцієнт 0,86.
 5. При визначенні розміру оплати за виконані роботи згідно підпункту 26.2 розділу ІІІ Тарифів – коефіцієнт 0,83.
 6. При визначенні розміру оплати за виконані роботи згідно підпунктів 26.3 та 26.4 розділу ІІІ Тарифів – коефіцієнт 0,75.

В коментарі прес-службі УДЦР директор з адміністративних питань Вадим Гулько заявив, що введення нових коефіцієнтів – це крок назустріч бізнесу, який дозволить операторам телекомунікацій вкласти додаткові кошти в прискорення розвитку мереж новітнього покоління, зокрема мережі зв’язку 3G.

 

«Ми очікуємо, що зниження тарифів стимулюватиме зростання телекомунікаційної інфраструктури, а відтак замовлень на роботи з розрахунку електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, що сприятиме покращенню фінансових показників УДЦР та збільшенню надходжень до Державного бюджету», – наголосив Вадим Гулько.

 

Він також нагадав, що раніше УДЦР та ГШ ЗС України спростили порядок узгодження частотних присвоєнь та оформлення дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів широкосмугового радіодоступу зв’язку у смугах 2400-2483,5 та 5150-5350 МГц (діапазони 2,4 та 5 ГГц). Завдяки цьому у декілька разів скорочено терміни розгляду заявочних документів.

 

http://www.ucrf.gov.ua


 • ВАДИМ ГУЛЬКО: «З УРАХУВАННЯМ ЗВЕРНЕНЬ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ УДЦР ЗАСТОСУ ...
 • Новости НКРЗ
 • У 2009 році регуляторна діяльність НКРЗ спрямована на поліпшення ситуації в ...
 • Новини УДЦР
 • НКРЗ
 • Укрчастотнадзор уменьшает тарифы, на что?
 • Рішення НКРЗІ 29.03.2012 № 169
 • НКРЗ направила проекти Порядку формування тарифів на послуги доступу до к ...
 • НКРЗІ схвалила проект Порядку регулювання Тарифів на надання в користування ...
 • НКРЗ взяла за основу проект Порядку формування тарифів на послуги доступу д ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012