УДЦР проведе прорахунок частот для військової радіостудії для мовлення в зоні АТО в Донецькій області » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
УДЦР проведе прорахунок частот для військової радіостудії для мовлення в зоні АТО в Донецькій області

Фахівці Департаменту радіослужби УДЦР в оперативному порядку проведуть прорахунок ФМ – частот для Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України і ТОВ «ТК «Атлант -СВ».


ЦТРС МОУ має намір, зокрема, мовити на трьох частотах у Донецькій та одній у Київській областях, а ТОВ «ТК «Атлант -СВ» – у населеному пункті Чонгар Херсонської області, де є плани побудувати телевежу.


Відповідне рішення щодо замовлення в УДЦР розробки висновків стосовно можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України на своєму черговому засіданні.


За словами начальника відділу радіомовної служби підприємства Олександра Бондаренка, забезпечення радіочастотами для розповсюдження програм українських мовників в зоні АТО завжди є пріоритетним завданням.


«Ми оперативно відпрацьовуємо відповідні доручення Міністерства інформаційної політики, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України щодо визначення можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення. Завдяки проведеним УДЦР заходам, з початку антитерористичної операції на сході країни в експлуатацію введено 35 передавачів, з них 19 телевізійних та 16 радіомовних», – наголосив Олександр Бондаренко.

Він також нагадав, що в січні поточного року УДЦР забезпечив прорахунок частот для радіомовних передавачів Українського радіо з метою покриття Волноваського, Старобешівського, Костянтинівського, Красноармійського районів Донецької області, а також Станично-Луганського і Біловодського районів Луганської області.


 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Введено в дію аналоговий телевізійний передавач потужністю 5 кВт, отриманий ...
 • НКРЗ погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до якого Конце ...
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 15 березня 2012 року
 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • НКРЗ взяла за основу Регламент аматорського радіозв’язку України
 • Минюст решил ликвидировать Нацкомиссию по морали
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012