З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку! » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты



 
З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Користуючись нагодою, хотів би щиро привітати Вас із нашим професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Слід відзначити: сьогодні галузь телекомуніка-цій стала однією із провідних у світовій економіці. У цьому контексті, не приховуватиму, мені приємно констатувати, що цей висновок повною мірою стосується й нашої держави – її галузь зв’язку робить нині вагомий внесок у формування бюджету України.

Варто окремо зауважити, що традиційна галузь телекомунікацій завдяки конвергенції з порівняно молодою галуззю інформаційних технологій утворила вельми перспективний і плідний взаємодопо­внювальний тандем з уже звичним для нас словосполученням «інформаційно-комунікаційні технології». Уже можна напевне стверджувати, що саме ІКТ, ставши лідером за темпами розвитку у глобальній економіці, започаткували новий етап еволюції всього людства – інформаційне суспільство. Наша держава активно долучилася до світового процесу його формування, цілком закономірно вбачаючи тут головний, стратегічний шлях власного подальшого розвитку.

Побудова інформаційного суспільства, орієнтованого на інтереси людей, відкритого для всіх і спрямованого на поступальний розвиток, і є головною метою переважної більшості процесів у сфері інформаційних і комунікаційних технологій, координацію яких здійснює Державна адміністрація зв’язку.

Держзв’язку приділяє велику увагу розвитку вітчизняної галузі зв’язку, розбудові телекомунікаційних мереж на базі новітніх технологій, ефективному використанню радіочастотного ресурсу України, впровадженню цифрового мовлення, забезпеченню доступу споживачів до телекомунікаційних та універсальних послуг поштового зв’язку високої якості, а відтак - виконанню завдань, поставлених перед зв’язківцями Президентом України, Кабінетом Міністрів України і Міністерством транспорту та зв’язку України.

Тож, під час відзначення нашого спільного професійного свята, хотів би засвідчити мою глибоку пошану та щиру подяку усьому багатотисячному колективу вітчизняних зв’язківців - славним ветеранам нашої галузі та її молодим фахівцям: експлуатаційникам і науковцям, вченим і викладачам, менеджерам і представникам фахових бізнес-кіл! Щиросердно зичу Вам усім міцного здоров’я та особистого щастя, подальших успіхів та натхнення і, безперечно, незрадливої, доброї удачі у виконанні найблагороднішої місії – дарувати людям радість спілкування!

З повагою до Вас
заступник Міністра транспорту та зв’язку України-
голова Державної адміністрації зв’язку


С.В. КРАСНОКУТСЬКИЙ

booklet-3.pdf [6.74 Mb] (cкачиваний: 40)

 • Привітання Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України ...
 • Підписано План взаємодії ДАЗ та НКРЗ з питань телекомунікацій
 • ЗВЕРНЕННЯ ІКТ-СЕКТОРУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТА НОВОГО УРЯДУ, ЩО ФОРМУЄТ ...
 • УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунік ...
 • НКРЗ погодила проект наказу Міністерства транспорту та зв’язку України «Про ...
 • 30 травня у Єревані розпочалося 44-те засідання Ради глав Адміністрації зв’ ...
 • НКРЗ: Голова НКРЗ Володимир Олійник визначив пріоритетні завдання в робот ...
 • IV Український Форум з Управління Інтернетом
 • НКРЗІ ініціює створення єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органі ...
 • НКРЗ – 5 років!
 •  























  Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua



  free counters



  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012