УДЦР попередив викрадання електроенергії на Дніпропетровщині та Львівщині » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
УДЦР попередив викрадання електроенергії на Дніпропетровщині та Львівщині

УДЦР попередив викрадання електроенергії на Дніпропетровщині та Львівщині

Досвід співпраці з УДЦР у розкритті економічних злочинів став корисним як для правоохоронців так і для суб’єктів господарювання.


За повідомленням із Західної та Центральної філій УДЦР фахівці держпідприємства спільно з представниками регіональних енергетичних компаній виявили нові факти несанкціонованого втручання в роботу обладнання обліку електроенергії. Встановлені порушниками пристрої не тільки завдавали фінансової шкоди компаніям, а й негативно впливали на якість та нормальний режим роботи електромереж.


Так, чергова спроба маніпуляцій в цій сфері днями була припинена на Львівщині в ході оперативних заходів за участі фахівців Західної філії УДЦР та представників одного з енергоємних об’єктів. В мотельному комплексі “Оріон”, який знаходиться в с. Кожичі Яворівського району, було виявлено та вилучено пристрій, здатний блокувати роботу електронних лічильників. Завдяки цьому несумлінний споживач недоплатив енергетикам значну суму.


Подібний факт мав місце й на Дніпропетровщині. Тут теж не обійшлося без допомоги фахівців Центральної філії держпідприємства. В ході спільних заходів з представниками ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» в одному з помешкань було виявлено несанкціоновані підключення приладів, які давали змогу зменшувати оплату за електроенергію.


Тож позитивний результат звернень енергетичних компаній до Українського державного центру радіочастот за допомогою відкриває шлях до подальшої співпраці.

Слід зауважити, що нещодавно працівники Західної філії УДЦР спільно з правоохоронцями та фахівцями ВАТ «Львівобленерго», відпрацювали завдання щодо виявлення випромінювання, яке перешкоджало роботі приладам обліку електроенергії. Це дозволило компанії відшкодувати близько 200 тисяч гривень.

 

http://www.ucrf.gov.ua

 


 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • На Волині припинена незаконна реалізація мобільних телефонів
 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 • Фахівці УДЦР спільно з СБУ викрили зловмисника, який організував «приховані ...
 • Фахівці Західної філії УДЦР локалізували радіозавади, які впливали на якіст ...
 • Тільки за два тижні у Криму знеструмили та демонтували понад 55 одиниць РЕЗ ...
 • Анонс - УДЦР та МСЕ налагоджуватиме співпрацю у сфері космічного моніторинг ...
 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012