Фахівці УДЦР спільно з СБУ викрили зловмисника, який організував «приховані дзвінки» бойовикам на сході країни » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Фахівці УДЦР спільно з СБУ викрили зловмисника, який організував «приховані дзвінки» бойовикам на сході країни

Фахівці УДЦР спільно з СБУ викрили зловмисника, який організував «приховані дзвінки» бойовикам на сході країни

Про це прес-службі держпідприємства повідомив директор департаменту вимірювання телекомунікаційних мереж УДЦР Михайло Матяшенко.


Він, зокрема, зазначив, що за участі фахівців УДЦР, співробітники управління Служби безпеки України у Сумській області та місцевої прокуратури викрили та припинили незаконне використання мереж мобільного зв’язку. Нелегітимний пропуск міжнародного телефонного трафіку на мережі операторів здійснювався за допомогою спеціалізованого телекомунікаційного обладнання та спеціальних програмних комплексів.


Як зазначив Михайло Матяшенко, злочинну схему систематичного втручання у роботу мереж мобільного зв’язку одного з операторів для безкоштовних міжнародних та «прихованих» дзвінків, організував мешканець Сумщини.


Під час обшуку у його помешканні правоохоронці вилучили спеціальне обладнання для дзвінків на мобільні телефони без використання мереж операторів, у тому числі і на території тимчасово підконтрольну бойовикам т.зв. «ДНР/ЛНР».


За матеріалами Управління СБ України у Сумській області прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в мережу електрозв’язку) Кримінального кодексу України.


Днями на адресу генерального директора УДЦР Володимира Корсуна надійшов лист, в якому керівництво обласного управління СБУ високо оцінило професійну майстерність фахівців держпідприємства та висловило вдячність за сприяння у припиненні протиправної діяльності зловмисника.

Михайло Матяшенко також наголосив, що тісна співпраця із співробітниками Служби безпеки України, не дає жодних шансів шахраям безкарно здійснювати протиправну діяльність у сфері телекомунікацій.


 • ФАХІВЦІ УДЦР СПРИЯЛИ СБУ У ЛІКВІДАЦІЇ КАНАЛУ МІЖНАРОДНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТЕРОРИСТІ ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Фахівці Західної філії УДЦР локалізували радіозавади, які впливали на якіст ...
 • На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікац ...
 • Не дозволені до використання в Україні мобільні термінали
 • МТС-Україна і «КОМСТАР-ОТС» уклали договір про приєднання мереж
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • 23 травня Голова Держпідприємництва Михайло Бродський провів нараду за учас ...
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012