НКРЗІ затвердила проект Порядку надання операторами звітності та інформації » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗІ затвердила проект Порядку надання операторами звітності та інформаціїПід час чергового засідання, що відбулося 5 квітня 2016 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфер зв`язку та інформатизації, затвердила рішення «Про затвердження Порядку надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації і визнання такими, що втратили чинність, рішень НКРЗ від 04.11.2008 № 1189 та від 25.12.2008 № 1283».


Метою прийняття проекту Порядку є удосконалення нормативної бази у сфері телекомунікацій в частині введення єдиного порядку збору та надання звітності та інформації операторами, провайдерами, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій на території України та включені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, а також сприяння виявленню суб’єктів підприємницької діяльності, що працюють на телекомунікаційному ринку поза правовим полем.


Проект Порядку розроблено відповідно до Законів України «Про телекомунікації», «Про інформацію» та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1067, Угоди про Асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, директивних та рекомендаційних документів Європейського Союзу.


Проект регуляторного акта в установленому законодавством порядку було розміщено на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. Для доопрацювання документа в рамках громадського обговорення із залученням зацікавлених сторін проведені робочі наради та консультації із операторами ринку, що дало змогу досягти компромісу, який би не порушував закладені Комісією основні принципи звітності. 


Схвалений рішенням НКРЗІ від 21.04.2015 № 221 проект Порядку було направлено на розгляд та погодження до заінтересованих органів, зокрема Антимонопольного комітету України, Державної регуляторної служби України та Державної служби статистики України. У результаті погодження було прийнято рішення щодо скорочення звітного навантаження на учасників ринку та внесення відповідних змін у проект Порядку.


Доопрацьований проект Порядку було повторно схвалено рішенням Комісії від 18.08.2015 № 432 та направлено на погодження до центральних органів виконавчої влади. Державна служба статистики України та Антимонопольний комітет України погодили проект Порядку. Державна регуляторна служба України повідомила про відповідність проекту Порядку принципам державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.


Введення у дію проекту Порядку, який поширюється на всіх операторів, провайдерів телекомунікацій, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій на території України, надасть можливість удосконалити процедуру надання НКРЗІ операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації, у тому числі такої, що містить фінансово-економічні показники їх діяльності, необхідної для виконання НКРЗІ своїх повноважень, зокрема, для визначення ринків певних телекомунікаційних послуг та проведення їх аналізу, моніторингу тарифів, підготовки аналітичних матеріалів щодо стану і розвитку галузі зв’язку, розгляду звернень споживачів, аналізу результатів державного нагляду тощо.


Рішення НКРЗІ подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування..

 

nkrzi.gov.ua 


 • НКРЗІ схвалила проект Порядку регулювання Тарифів на надання в користування ...
 • У НКРЗІ завершено громадське обговорення Порядку проведення конкурсів або т ...
 • НКРЗ затвердила Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • НКРЗ направила проекти Порядку формування тарифів на послуги доступу до к ...
 • 17.12.2012 на сайті НКРЗІ оприлюднено прийняті рішення від 13.12.2012
 • НКРЗ схвалила проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюва ...
 • НКРЗ схвалено проект Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • Інформація для операторів, провайдерів телекомунікацій
 • На виконання рішення НКРЗІ від 10.05.2012 № 231
 • Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту Порядку здійснення державног ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012