Започатковано новий проект у рамках співпраці НКРЗ з Офісом електронних комунікацій Республіки Польща » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Започатковано новий проект у рамках співпраці НКРЗ з Офісом електронних комунікацій Республіки Польща
У рамках міжнародного співробітництва 19 квітня відбулася зустріч члена НКРЗ Ірини Поліщук та працівників апарату Комісії з представниками Офісу електронних комунікацій Республіки Польща. Учасники зустрічі обговорили питання реалізації спільного українсько-польського проекту «Створення підґрунтя для інформаційного суспільства в Україні».

Даним проектом у 2011 році передбачено візит делегації НКРЗ для проведення робочих зустрічей з ряду актуальних питань розвитку інформаційного суспільства, завдань так званого Цифрового порядку денного для Європи (одна із семи флагманських ініціатив у рамках стратегії для розквіту цифрової економіки «Європа 2020») та регулювання поштового зв’язку. Заплановано стажування спеціалістів НКРЗ за цілою низкою важливих для діяльності НКРЗ напрямків, серед яких – вдосконалення єдиного європейського ринку шляхом гармонізації номерного ресурсу, координація та розвиток регуляторних вимог до радіочастотного спектру, розвиток широкосмугового доступу шляхом створення відповідного національного плану, доступ до мереж наступного покоління тощо.

Крім того, учасники зустрічі обговорили строки проведення у 2011 році двох експертних місій до України польських експертів за напрямками діяльності на ринку операторів з істотною ринковою перевагою та стосовно питань розрахунку собівартості послуг завершення з’єднання у мережах фіксованого та мобільного зв’язку. Учасники зустрічі дійшли згоди щодо термінів та порядку проведення заходів проекту.


З повагою
Ольга Півень-Півнюк
Прес-служба НКРЗ
044 569 71 03, 050 462 91 22
press@nkrz.gov.ua
www.nkrz.gov.ua

03110 м.Київ,
Солом'янська, 3

 • Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою п ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з аналізу ринків зв’язку з метою попередн ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань ліцензування радіочастотного рес ...
 • Новости НКРС
 • Підписано Меморандум про співробітництво між НКРЗ України та Комісією з пит ...
 • НКРЗ схвалила проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюва ...
 • Відбулася зустріч з європейськими експертами у рамках розробки детального т ...
 • Підписано План взаємодії ДАЗ та НКРЗ з питань телекомунікацій
 • НКРЗ: Голова НКРЗ Володимир Олійник визначив пріоритетні завдання в робот ...
 • Презентація Річного звіту НКРЗ за 2009 рік
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012