Міжнародний Форум ’Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Міжнародний Форум ’Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи
Міжнародний Форум ’Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи7 грудня 2011 року в м. Києві відбудеться 45-те ювілейне засідання Ради глав адміністрацій зв'язку Регіональної співдружності в галузі зв'язку (РСЗ), присвячене 20-річчю створення РСЗ. Під час засідання планується розглянути основні досягнення в галузі телекомунікацій у країнах СНД за 20 років роботи РСЗ, перспективи та стратегічні напрями подальшого співробітництва між країнами, а також обговорити роль галузі зв’язку у соціальному та економічному розвитку країн РСЗ.

8 грудня 2011 року відбудеться спеціалізований Міжнародний Форум "Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи".

До участі у Форумі запрошуються Глави адміністрацій зв'язку Регіональної співдружності в галузі зв'язку, представники державних організацій, оператори, виробники, вендори, лідери професійного і ділового співтовариства України та зарубіжних країн, представники ЗМІ.

Актуальні питання побудови сучасних телекомунікаційних систем, які будуть обговорені в ході роботи Форуму, повністю відповідають цілям 2 Женевського плану дій Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства, включаючи питання розвитку та зміцнення інфраструктури національних, регіональних і міжнародних мереж широкосмугового зв'язку, супутникові та інші системи, які створюють умови для надання нових послуг на базі ІКТ.

Під час форуму учасники зможуть обмінятися практичним досвідом розвитку галузі ІКТ, отримати об'єктивний аналіз тенденцій розвитку телекомунікацій країн СНД і Східної Європи, обговорити проблеми та основні напрямки розвитку галузі, отримати ексклюзивну експертну оцінку ситуації на ринку телекомунікацій від керівників галузі. До участі у форумі планується запросити представників компаній: Intel, Ericsson, "Київстар", МТС, "Астеліт", "Укртелеком","Датагруп" та інших.

Запрошуємо приєднатися до роботи форуму та отримати корисну інформацію, знання і приємні враження!

Організаційне забезпечення заходу: Торгово-промислова палата України;
за підтримки:
- Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;
- Національної комісії з питань регулювання зв'язку України.

Учасники Форуму отримають можливість ознайомитися з експозицією провідних представників індустрії зв’язку, які презентують свої основні досягнення, можливості та перспективні пропозиції.

*В рамках Форуму 8-9 грудня за окремим розкладом проходитиме семінар «Розробка національної стратегії та планів розвитку широкосмугового доступу. Практичні методи і інструменти: організація і використання Фонду універсальних послуг/доступу». Захід пройде у формі інтерактивних практичних сесій з конкретними прикладами реалізації відповідних програм щодо збору даних, аналізу ринків, стратегічного планування та адміністрування. Доповідачами на семінарі будуть провідні експерти компанії Intel.

В рамках Форуму разом із Видавничим домом «СофтПрес» передбачено проведення Конференції на тему: «Сучасні телекомунікації: регулювання, технології, сервіси».


Вимоги до виступів та доповідей

Місце проведення Форуму
Cпеціалізований Міжнародний Форум "Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи" проходитиме 7-8 грудня у готелі “Інтерконтиненталь” за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2а.

Міжнародний Форум ’Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи


Міжнародний Форум ’Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи


Міжнародний Форум ’Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи

 • 8 грудня відбудеться Міжнародний Форум «Перспективи розвитку ІКТ в регіоні ...
 • 30 травня у Єревані розпочалося 44-те засідання Ради глав Адміністрації зв’ ...
 • «Актуальні питання регулювання в галузі зв’язку»
 • Перший Український Форум з управління Інтернетом (IGF-UA)
 • Семінар "Проблеми та напрями розвитку метрологічної діяльності в галузі зв ...
 • III Український Форум з Управління Інтернетом
 • 14-та конференція ІнАУ та ДП "UA-IX": «Інтернет в Україні: шляхи подальш ...
 • Форум з управління Інтернетом прийшов в Україну
 • Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання регулювання у с ...
 • Міжрегіональний Форум МСЕ в Києві: досягнення України у розвитку сфери ІКТ ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012