Наявність позначки на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Наявність позначки на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації
Наявність позначки Наявність позначки   на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації або підставою для внесення коду ІМЕІ телефону до узагальненої бази даних.

Для того, щоб бути впевненим у законності походження та надійності експлуатаційних характеристик мобільного телефону, який купується в торговельній мережі, громадяни України справедливо вимагають від продавців виконання послуг, закріплених законодавчими актами, зокрема з перевірки наявності коду ІМЕІ телефону в базі даних.

Проте, з різних причин, продавці деяких пунктів реалізації відмовляються надавати повний перелік таких послуг. У кращому випадку, ці послуги обмежуються лише показом покупцеві позначки , яка знаходиться на корпусі телефону під акумулятором. Продавці запевняють людей у тому, що позначка є найкращою гарантією сертифікації мобільного телефону та наявності його коду ІМЕІ в узагальненій базі даних Українського державного центру радіочастот, і тим самим вводять їх в оману. Так деякі продавці, можливо, намагаються збувати телефони, які потрапили до України незаконним шляхом, а тому і не занесені до реєстру.

Насправді ж, відсутність кодів ІМЕІ телефонів в узагальненій базі даних означає, що трубки автоматично опиняються у сірому списку і будуть обслуговуватися оператором лише протягом трьох місяців. Після цього терміну телефони відключать оператори назавжди.
УДЦР в черговий раз наголошує, що наявність позначки на корпусі телефону не є гарантією сертифікації мобільного телефону або підставою для внесення його коду ІМЕІ до узагальненої бази даних. Ця позначка лише свідчить про те, що телефони цієї моделі адаптовані (підготовлені) виробником для поставки в Україну.

То ж ще раз нагадуємо покупцям мобільних телефонів:

Купуйте лише ті телефони, коди ІМЕІ яких вже внесені до бази даних кодів ІМЕІ. Вимагайте також від продавців виконання правил з перевірки законності походження цього телефону.

Також повідомляємо, що згідно Порядку реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, затвердженого Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 05.02.2009 №1339 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 17.03.2009 №243/16259, у торговельній мережі не дозволяється реалізація терміналів, коди IMEI яких відсутні в узагальненій базі даних кодів IMEI терміналів.

Нагляд за дотриманням вимог законодавства суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП), покладено на Державну інспекцію зв’язку України.

 • 90 % мобiльних телефонiв, занесених до „сiрого” списку, є результатом ігнор ...
 • УДЦР застерігає – нелегально ввезені мобільні телефони не вноситимуться до ...
 • Українські оператори мобільного зв’язку практично готові приступити до відк ...
 • Оператори повинні проаналізувати ситуацію щодо причин значного збільшення о ...
 • Відключення „сірих мобілок” оператори здійснюватимуть відповідно до чинно ...
 • Зміни до нормативно-правових актів, які регулюють ввезення та реалізацію РЕ ...
 • "Комсомолка" вводить в оману користувачів мобільними телефонами
 • Не дозволені до використання в Україні мобільні термінали
 • "Забезпечуючи впровадження нових правил на ринку мобільного зв’язку, ми, в ...
 • Анонс-запрошення для ЗМІ
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012