Протягом 2011 року технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підлягали близько 150000 РЕЗ та ВП. » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Протягом 2011 року технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підлягали близько 150000 РЕЗ та ВП.
Протягом 2011 року  технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підлягали близько  150000 РЕЗ та ВП.За інформацією, яку надав заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко, протягом 2011 року технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підлягали близько 150000 РЕЗ та ВП.

Серед них 56577 станцій радіорелейного зв’язку, 43182 базових станцій цифрового стільникового зв’язку, 3826 базових станцій широкосмугового радіодоступу, 3636 радіоелектронних засобів супутникового радіозв’язку, 1919 РЕЗ телевізійного мовлення, 760 РЕЗ звукового мовлення. За словами Володимира Титаренка, найбільше порушень допускається у таких радіотехнологіях як широкосмуговий радіодоступ (2911);
ультракороткохвильовий зв'язок (1853); супутниковий радіозв’язок, телеметрія та телеуправління супутникових мереж (1817); цифровий стільниковий радіозв’язок (1078).

- Існуюча система технічного радіоконтролю, - зазначив Володимир Титаренко, - забезпечує якісне виконання завдань в усьому освоєному в Україні діапазоні радіочастот і, за визначенням наших та закордонних спеціалістів, є однією з найкращих в Європі.

На цей час у складі системи технічного радіоконтролю УДЦР, як повідомив він, налічується 189 стаціонарних та 103 мобільних станцій радіоконтролю, розміщених в усіх обласних центрах та ще у 81 населеному пункті.
Суттєвий відсоток у виявленні незаконно діючих пристроїв ми отримуємо від застосування створеної на підприємстві системи радіоконтролю супутникових станцій і геолокації земних станцій супутникового зв’язку. Можливості станції дозволяють спостерігати радіовипромінювання земних станцій супутникового зв’язку, які ретранслюються супутниковими станціями, що знаходяться на геостаціонарних орбітах на орбітальних позиціях від 20 градусів західної довготи до 80 градусів східної довготи.

- У діапазонах орбітальних станцій, які ми контролюємо, - додав Володимир Титаренко, - розташовано понад 113 супутникових станцій, з них близько 20 орендують оператори зв’язку України і використовують їх для передавання повідомлень, організації телевізійних, телефонних, телеграфних та інших каналів зв’язку.Заступник начальника УДЦР також підкреслив, що наявність такої станції забезпечує належне використання частотного ресурсу в державі, а також безперебійну роботу операторів супутникового зв’язку.

 • Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР ...
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • УДЦР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄВРО-2012
 • Анонс - УДЦР та МСЕ налагоджуватиме співпрацю у сфері космічного моніторинг ...
 • За дозволами УДЦР з-за кордону до України у 2011 році ввезено майже 9 міл ...
 • Перспективи Українського державного центру радіочастот
 • Новости НКРС
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • Призначення — вимірювання показників якості обслуговування абонентів (KPI Q ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012