Перспективи Українського державного центру радіочастот » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Перспективи Українського державного центру радіочастот
Вже третій рік поспіль Український державний центр радіочастот, який очолює кандидат технічних наук Павло Слободянюк, визнається, за даними органів державної статистики, одним з кращих державних підприємств України, а Оргкомітет національного бізнес-рейтингу включив трудовий колектив до почесного переліку підприємств, яким присвоєно звання „Лідер галузі”.

Таке досягнення УДЦР не є випадковим. Адже підприємство є успішним. Його можна, без перебільшення, назвати підприємством нового типу, нового покоління. Підприємством, яке стабільно розвивається, використовує при цьому найсучасніші та перспективні технології.
Досягнути високих виробничих показників стало можливим завдяки оснащенню структурних підрозділів сучасним обладнанням, приладами та програмними комплексами, а також завдяки тому, що працівники УДЦР, серед яких чимало фахівців дійсно унікальних спеціальностей, мають високий рівень кваліфікації й досвід роботи у галузі зв’язку. Сприяє успіху й той факт, що на підприємстві впроваджено систему управління якістю, яка сертифікована на відповідність до вимог стандарту ISO 9001:2009.

Стабільність результатів на пряму пов’язана з чітким прогнозуванням ситуації та плануванням діяльності підприємства. До основи покладене наукове обґрунтування кожного кроку, врахування всіх можливих ризиків. Все це концентрується у Плані розвитку УДЦР на рік. Які ж найближчі завдання доведеться вирішувати колективу Українського державного центру радіочастот?

Перш за все, зусилля буде сконцентровано на вдосконаленні процесу присвоєння радіочастот та видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ у смугах радіочастот загального користування. Основну увагу буде приділено супроводу реєстру присвоєнь радіочастот та його вдосконаленню за рахунок подальшої автоматизації процесу розгляду заявочних документів, виконання розрахунків електромагнітної сумісності, заходів з міжнародної координації та нотифікації присвоєнь радіочастот, визначення можливості здійснення присвоєнь радіочастот за результатами перевірки відповідності задекларованих технічних характеристик реалізованим тощо. Буде забезпечено виконання розрахунків електромагнітної сумісності для новітніх стандартів цифрового наземного телерадіомовлення та здійснено модернізацію порядку надання дозволів на експлуатацію РЕЗ під вимоги надання дозволів під Євро-2012. Передбачено в цьому напрямку й інші заходи.

Значний обсяг робіт доведеться виконати й з удосконалення радіочастотного моніторингу у смугах радіочастот загального користування, де певних змін зазнають мобільна й стаціонарна компоненти регіональних підсистем технічного радіоконтролю, відбудеться розширення можливостей системи геолокації земних станцій супутникового зв’язку. Також Донецька, Львівська й Харківська філії, у рамках підготовки до Євро-2012, будуть оснащені багатофункціональними та спеціалізованими мобільними станціями радіоконтролю. Крім того, підрозділи будуть оснащені сучасними вимірювальними приладами та обладнанням для виконання завдань радіочастотного моніторингу.

У планах УДЦР – і розвиток Системи технічного контролю та вимірювання параметрів телекомунікаційної мережі загального користування України, прийняття на озброєння аналізаторів сигналізацій телекомунікаційних систем з розширеними можливостями для вимірювань показників якості телекомунікаційних послуг.

Подальшому удосконаленню підлягатиме й система обліку та контролю за ввезенням в Україну і реалізацією РЕЗ та ВП. Фронт робіт – від дооснащення підрозділів УРЗП відповідним обладнанням до розробки та впровадження п’ятої черги автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України, а також створення та облаштування тимчасових пересувних пунктів контролю параметрів випромінювання РЕЗ щодо їх допуску на стадіони під час проведення Євро-2012 і модернізації Call-центру УДЦР.
Конкретні цілі переслідує науково-методична робота. Тут і дослідження з різних питань, і розробка програмного забезпечення, і напрацювання різних методик.

Продовжуватимуться удосконалення і розширення робіт з оцінки відповідності технічних засобів телекомунікацій, де важливе місце належатиме автоматизації процесів випробувань і вимірювань, удосконаленню матеріально-технічної бази випробувань з урахуванням перспектив розвитку технічних засобів, послуг, що надаються операторами зв’язку тощо.
Планом УДЦР передбачені й модернізація та створення нових інформаційних систем, їх інтеграція до єдиної інформаційно-аналітичної системи управління підприємством, розвиток виробничо-господарської бази, заходи за програмою енергозбереження.

 • УДЦР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄВРО-2012
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР ...
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікац ...
 • Не дозволені до використання в Україні мобільні термінали
 • Впровадження автоматизованої системи обліку мобільних терміналів
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 15 березня 2012 року
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012