НКРЗІ ініціює створення єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органів державної влади України » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗІ ініціює створення єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органів державної влади України
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, та Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 10 квітня 2012 року організували проведення Круглого столу «Реалізація єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органів державної влади України». В роботі Круглого столу взяли участь Голова НКРЗІ Петро Яцук, члени Комісії та співробітники апарату НКРЗІ, представники Адміністрації Держспецзв’яку, органів державної влади та керівники провідних підприємств у сфері інформаційних технологій.

У зверненні до учасників заходу Голова НКРЗІ Петро Яцук наголосив на актуальності створення єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органів державної влади та відзначив, що подальший розвиток інформатизації та розбудова інформаційного суспільства в країні неможливі без ефективної міжвідомчої взаємодії на рівні інформаційних систем. В її основі повинні лежати єдині стандарти, що регламентують питання формуваннях реєстрів і обміну даними між державними органами влади, бізнесом та громадянами.

Учасники зауважили, що розвиток інформатизації в країні стримують, серед іншого, нечітке визначення пріоритетних напрямів розвитку, недосконала нормативно-правова база та відсутність нормативних документів: єдиних стандартів, регламентів, протоколів обміну даними, класифікаторів. Проте не зважаючи на існуючі проблеми, сучасний стан інформаційно-комунікаційної сфери України має великий потенціал для розвитку, що відкриває нові перспективи для держави в цілому. Першим кроком на шляху вирішення наведених проблем повинно стати створення та прийняття єдиної нормативної та законодавчої баз управління державними реєстрами.

З огляду на масштабність питання, якому присвячено роботу Круглого столу, та зацікавленість різних сторін у його вирішенні, учасники дійшли згоди, що для стимулювання процесу потрібна чітка координація роботи. Отже, учасники Круглого столу домовились об’єднати зусилля органів державної влади України та представників бізнесу для руху в одному напрямку, для чого забезпечити організацію та проведення таких заходів на регулярній основі.
Зокрема, Олександр Кардаков, голова Наглядової ради компанії «Октава Капітал», засновник компаній «Інком» та «Датагруп», наголосив, що регулярні зустрічі можливо організувати в форматі робочої групи. Її першочерговим обов’язком стане розробка необхідних стандартів та регламентів взаємодії між реєстрами, і тільки після цього можна буди приступати до реалізації технічного рішення. Він наголосив, що бізнес готовий підтримати таку ініціативу як власним досвідом та технічною експертизою, так і фінансово.

За підсумками заходу загальну думку було підкріплено узгодженням протокольного рішення роботи Круглого столу.

 • НКРЗІ обговорила з учасниками ринку проблемні питання розвитку телекомунік ...
 • III Український Форум з Управління Інтернетом
 • Звернення Інтернет Асоціації України щодо забезпечення діяльності телекомун ...
 • IV Український Форум з Управління Інтернетом
 • «Актуальні питання регулювання в галузі зв’язку»
 • Громадська рада НКРЗІ наголошує на розвитку ШСД як справі загальнодержавної ...
 • Науково-експертна рада НКРЗІ розпочала свою роботу
 • ЗВЕРНЕННЯ ІКТ-СЕКТОРУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТА НОВОГО УРЯДУ, ЩО ФОРМУЄТ ...
 • 17.12.2012 на сайті НКРЗІ оприлюднено прийняті рішення від 13.12.2012
 • 30 травня у Єревані розпочалося 44-те засідання Ради глав Адміністрації зв’ ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012