НКРЗІ схвалила проект Порядку регулювання Тарифів на надання в користування ККЕ » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗІ схвалила проект Порядку регулювання Тарифів на надання в користування ККЕ
На засіданні 17 травня відповідно вимог до Закону України «Про телекомунікації» щодо регулювання у сфері зв’язку та встановлення тарифів Комісія прийняла рішення «Про схвалення проекту Порядку регулювання Тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку» (далі – ККЕ). Цей документ було взято за основу рішенням НКРЗІ № 128 від 15.03.2012 та оприлюднено для громадського обговорення. До проекту Порядку надійшли зауваження і пропозиції від операторів телекомунікацій, які було враховано під час доопрацювання деяких пунктів Порядку.

Так, документом визначено, що НКРЗІ при прийнятті рішень щодо встановлення граничних тарифів враховує інформацію про діяльність операторів телекомунікацій, які володіють ККЕ та надають її в користування, а також іншу інформацію за результатами оприлюднення таких рішень та громадських слухань. Проект Порядку визначає поняття «собівартість послуг» (собівартість) – це економічно обґрунтовані витрати, що пов’язані з наданням у користування ККЕ, а саме: виробнича собівартість та адміністративні витрати; «планова собівартість послуг» (планова собівартість) – прогнозована собівартість на перший плановий рік дії тарифів, а також інші важливі терміни. Визначено, що формування тарифів на надання в користування ККЕ здійснюється на основі розрахунку тарифів, які проводяться НКРЗІ та/або операторами телекомунікацій, виходячи з планової собівартості послуг на надання в користування ККЕ. Приведено формули для розрахунку тарифів на надання в користування ККЕ; вказано, що підставами для перегляду рівня тарифів є зміна ставок податків і зборів та інших обов’язкових платежів, мінімального рівня заробітної плати, ставок орендної плати, цін і тарифів на комунальні послуги, енергоносії та матеріальні ресурси тощо.

Прийняття цього документу сприятиме встановленню справедливого механізму формування тарифів на послуги операторів телекомунікацій, які надають у користування належну їм ККЕ на території України.
Проект Порядку буде направлено на погодження до заінтересованих органів виконавчої влади.

 • НКРЗ взяла за основу проект Порядку формування тарифів на послуги доступу д ...
 • НКРЗ направила проекти Порядку формування тарифів на послуги доступу до к ...
 • У 2009 році регуляторна діяльність НКРЗ спрямована на поліпшення ситуації в ...
 • Новости НКРС
 • Комісія взяла за основу проект Порядку доступу та надання в користування ка ...
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 31 травня 2012р.
 • Про основні результати регуляторної діяльності НКРЗ у 2009 році
 • 17.12.2012 на сайті НКРЗІ оприлюднено прийняті рішення від 13.12.2012
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту Порядку здійснення державног ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012