Почала роботу Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX»: підсумки першого дня роботи » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Почала роботу Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX»: підсумки першого дня роботи
15 червня у Судаку відкрилась 13-та Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку». Вона зібрала близько 120 учасників, які репрезентують різні сегменти ІКТ-ринку.
Напередодні відбулась прес-конференція, в ході якої представники ЗМІ ознайомилися з планом роботи Конференції та основними тезами доповідей. Конференцію відкрила член Правління ІнАУ Елліна Шнурко-Табакова, яка закликала учасників до конструктивної праці.

В рамках першого дня роботи заходу відбувся круглий стіл «Кроки з реалізації стратегії розвитку Української мережі обміну трафіком (UA-IX)». Доповідь члена Правління ІнАУ Сергія Одинця була присвячена місії, баченню та стратегії розвитку ДП «УкрМОТ», які були прийняті на останньому З’їзді ІнАУ 30 травня, а також заходам Правління щодо втілення в життя цих документів. Зокрема, було оприлюднено рішення Правління про покупку двох комплектів обладнання Extreme Networks BlackDiamond X8, що знімає існуючі технічні обмеження для подальшого розвитку UA-IX на кілька років вперед. Разом з тим Правління підтверджує збереження принципу «все – всім» та поточний рівень цін на послуги Мережі.

Директор з розвитку ДП «УкрМОТ» Вадим Гарбуз, що був призначений на цю посаду кілька днів тому, присвятив свою доповідь перспективам впровадження нових сервісів в мережі UA-IX. Було запропоновано провести Стратегічну сесію з обговорення списку можливих сервісів та пріоритетів щодо їх розвитку. Дискусія щодо нових сервісів торкалася переважно технічних деталей.
Подальші доповіді представників компаній «Нетвелл», Extreme Networks, «Айті Бізнес Солюшн» та D-Link були присвячені новим технологіям та рішенням в сегменті обладнання для телекомунікаційних мереж.

Ознайомитися з матеріалами Конференції можна за адресою http://www.inau.org.ua/13conf.phtml.
16 червня Конференція продовжить роботу.

Генеральним спонсором конференції виступила компанія Extreme Networks, технологічним спонсором - «Айті Бізнес Солюшн». Спонсори конференції: компанії D-Link, «Нетвелл», Dune HD, партнери: компанії «Ай Ті Сістемз», «АйСіЛайн», «Охоронно-детективне агентство «Безпека-Сервіс»», Телекомунікаційної групи Vega. Генеральний інформаційний партнер: «Укрнет», інформаційні партнери:Газета «День», Газета «ДК Зв’язок», журнали «Телеком. Коммуникации и сети», «Wireless Ukraine», проекти hi-Tech.ua, InfoStream, IT Expert.

 • Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» завершила роботу: підсумки другого дня роботи
 • 14-18 червня 2012 р. відбудеться 13-а Конференція ІнАУ та ДП «УкрМОТ» «Інте ...
 • XIII Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» у підсумках та перспективах
 • Інтернет-спільнота готується до XIII конференції ІнАУ і UA-IX «Інтернет ...
 • ІнАУ проводить опитування серед Членів ІнАУ та Учасників ДП «УкрМОТ»
 • 14-та конференція ІнАУ та ДП "UA-IX": «Інтернет в Україні: шляхи подальш ...
 • Директором із розвитку ДП «УкрМОТ» став Вадим Гарбуз
 • XII Конференція ІнАУ та UA-IX
 • Всеукраїнська конференція «Telecom Ukraine 2015»
 • В ІнАУ створено Комітет з питань телебачення та медіа контенту
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012