НКРЗ погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до якого Концерн РРТ не підлягає приватизації » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗ погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до якого Концерн РРТ не підлягає приватизації
Сьогодні, 24 грудня 2009 року, на черговому засіданні НКРЗ схвалено проект листа до Комітету з питань транспорту і зв’язку Верховної Ради України із позицією НКРЗ щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (щодо Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення)» (реєстр. № 5408 від 04.12.09).

Головною метою законопроекту є посилення контролю держави за збереженням та використанням майна підприємства, що має загальнодержавне значення і не підлягає приватизації, створення умов для безперешкодного провадження ним діяльності, яка визначена частиною другою статті 5 Закону України «Про приватизацію державного майна».

Додаткова інформація

04.12.09 Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення)» (реєстр. № 5408).

Законопроект розроблено Міністерством економіки України на виконання частини першої доручення Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 № 1379 про надання пропозицій щодо внесення змін у додаток 1 до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" в частині визначення Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення державним об’єктом, що не підлягає приватизації.

Основним видом діяльності Концерну РРТ є надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж супутникового, ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та багатоканальних телемереж; надання в користування місцевих, міжміських, міжнародних каналів електрозв’язку, каналів супутникового, ефірного теле- та радіомовлення, каналів мовлення багатоканальних телемереж; здійснення трансляції або ретрансляції програм телерадіомовлення; надання телекомунікаційних послуг споживачам; надання послуг операторам цифрових телекомунікаційних мереж; здійснення діяльності у сфері цифрових мультимедійних послуг; здійснення діяльності оператора та провайдера телекомунікаційних багатоканальних телемереж.

Концерн РРТ забезпечує розповсюдження понад 90 % програм теле- та радіомовлення в межах України, а також майже 99 % програм радіомовлення на інші країни світу завдяки своїм унікальним спорудам – надпотужним радіопередавачам, вежам, опорам, радіорелейним станціям.

 • Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо с ...
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • 9 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ.
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи
 • Рішення НКРЗ вiд 11.11.2010 № 513
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 • НКРЗ в цілому погодила проект нормативно-правового акта, відповідно до як ...
 • Розглянуто два проекти Закону України «Про електронну комерцію»
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012