Новости НКРС » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Новости НКРС
Комісія видала сім ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, а також дев’ять – на користування РЧР України. Реєстр операторів, провайдерів поповнився на 11 позицій. До Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, які можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, внесено 83 нових типи РЕЗ. Видано та переоформлено низку дозволів на використання номерного ресурсу. Ці та інші рішення прийнято на черговому засіданні НКРЗІ 27 вересня.

Комісія видала ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
На засіданні НКРЗІ прийняла рішення видати терміном на п’ять років сім ліцензій на надання послуг з техобслуговування та експлуатації телемереж: ТОВ «Ай Ті Сістемз» на території м. Київ, м. Харків, м. Донецьк, підприємцям Пімоненку С.В. на території м. Суми, Лисякову І.І. на території м. Селидове Донецької області, Татарову О.В. на території смт Кочеток Харківської області, Борисюку В.С. на території м. Армянськ АР Крим, Куралову С.В. на території с. Павлівка, с. Майдан, с. Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області, ТОВ «Київські оптичні мережі» на території с. Чайки, с. Горенка Київської області.
У зв’язку зі зміною найменування та місцезнаходження юридичної особи приватній виробничо-комерційній фірмі «Проксин» переоформлено ліцензію на надання послуг з техобслуговування та експлуатації телемереж на території м. Вишгород Київської області.

За заявою ТОВ «Компанія «Конфіденційні телекомунікації України» НКРЗІ видала копію ліцензії на надання послуг телефонного зв'язку (крім відомчих об'єктів) – місцевого з правом створення власної мережі ємністю понад 1000 абонентських номерів на території м. Київ провайдеру телекомунікацій ТОВ «Мерлін-Телеком» (м. Київ), зазначивши, що копія ліцензії видана без права на техобслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку.

За заявою ліцензіатів Комісія анулювала ліцензії двом суб’єктам господарювання: ТОВ «Тевіком» – на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж на території м. Ужгород Закарпатської області, а ТОВ «Брайт лайн» – на надання послуг з техобслуговування і експлуатації проводового радіомовлення на території м. Запоріжжя.

Комісія видала ліцензії на користування РЧР
НКРЗІ вирішила видати терміном на 5 років дев’ять ліцензій на користування РЧР України: ТОВ «Віарнет» – для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) та для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) для користування на території Харківської області; ТОВ «Грандкомп-Сервіс» (Сумська область), ТОВ «Фрінет» (Житомирська область), підприємцям Чебану А.Ю. (Чернівецька область) і Череді Г.В. (Сумська область) – для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації); ТОВ «Аі.Ті.Ен.Ті.» (АР Крим) і ТОВ «Солель» (Харківська область) – для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів), а ПрАТ «Датагруп» – для супутникового радіозв'язку (радіозв'язку супутникової фіксованої радіослужби) для користування РЧР у всіх регіонах України.

Цим же рішенням видано ТОВ «ІСП Ріад» терміном на 5 років ліцензію на додаткову смугу радіочастот для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) для користування РЧР на території Дніпропетровської області.

Крім того, Комісія вирішили продовжити термін дії чотирьох ліцензій на користування РЧР України, а саме: ТОВ «Фірма Кронтекс» (Донецька область), ТОВ «СМЗ» (м. Київ), ПрАТ «Телекомунікаційні системи» (м. Київ) – для аналогового транкінгового радіозв’язку (транкінгового радіозв’язку), а ТОВ «Ялта Онлайн» (АР Крим) – для радіорелейного зв’язку.

У зв’язку із реорганізацією юридичної особи – суб’єкта господарювання шляхом приєднання ДП Центр технічної експлуатації і управління радіорелейних ліній, радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення переоформлено до 2018 року ліцензію для супутникового радіозв’язку (радіозв’язку супутникової фіксованої радіослужби системи Amos-2) для користування РЧР України на території Київської області.

Реєстр операторів, провайдерів поповнився на 11 позицій
Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій внесено:
– шість операторів: підприємець Ісаєв М.М. для надання послуг доступу до Інтернет з використанням РЧР у Херсонській області, підприємець Татаров О.В. для техобслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернету і надання послуг з техобслуговування та експлуатації телемереж на території с. Кочеток Харківської області, ТОВ «Сіріус-ВП», яке надаватиме послуги доступу до Інтернету та обслуговування власної телекомунікаційної мережі у смт Завалля Кіровоградської області, ПП «Вид» для техобслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у м. Красноград Харківської області, ТОВ «Інтелектуальні мережі», яке надаватиме послуги доступу до мережі Інтернет з використанням РЧР на території Київської області, ТОВ «Ліга ТВ» для надання послуг з техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, власних телекомунікаційних мереж і доступу до Інтернет в с. Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровської області;

– п’ять провайдерів для надання послуг доступу до Інтернет: підприємці Бессаліцьких В.Л. (м. Бердичів Житомирської області), Єфімов В.А. (м. Одеса), Мамедов А.Е. (м. Одеса), Барнас Д.В. (м. Кривий Ріг Дніпропетровської області) та Харлампов В.М. (м. Марганець Дніпропетровської області).

Нові типи РЕЗ та ВП можуть застосовуватись в Україні
Комісія прийняла рішення внести до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, 83 нових типи РЕЗ. Крім того, визначено можливим застосування на території України двох типів РЕЗ: станції базової радіодоступу виробництва Alvarion Ltd. (Ізраїль) та пристрою введення даних (безпроводового маніпулятору типу «миша») виробництва компанії ShenZhen Rapoo Technology Co., Ltd. (Китай).

Видано та переоформлено дозволи на використання номерного ресурсу
Своїм рішенням Комісія виділила ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Енергодар Запорізької області.

Через бездіяльність оператора щодо вирішення питань з будівництва власної мережі та її підключення до ТМЗК і порушення строку задіяння номерного ресурсу, визначеного в дозволі, ДП «Придніпровська залізниця» відмовлено у переоформленні дозволу на використання номерного ресурсу та вилучено код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Мелітополь Запорізької області.

Крім того, НКРЗІ прийняла рішення переоформити дозвіл на використання ПрАТ «Белком» номерного ресурсу ємністю 1000 номерів у м. Біла Церква Київської області.

 • Новости НКРС
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 17 травня
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 квітня
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 19 травня 2015 року
 • Підсумки чергового засідання НКРЗ від 23 червня
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 4 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 11 серпня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 9 червня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 6 жовтня 2015 року
 • Підсумки засідання НКРЗІ від 24 січня 2017 року
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012