МТС-Україна проводить технічне тестування телемедичної мережі » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
МТС-Україна проводить технічне тестування телемедичної мережі
Київ, Україна – Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує про завершення будівництва і початок технічного тестування телемедичної мережі в рамках реалізації соціального проекту «Мобільна медицина», спрямованого на впровадження телекомунікаційних технологій у систему охорони здоров'я України.

На сьогоднішній день МТС-Україна завершила всі будівельні та налагоджувальні роботи у вузлових точках тестової телемедичної мережі – Донецької та Закарпатської (м. Ужгород) обласних лікарнях, державному клінічному науково-практичному центрі телемедицини в Києві та Міністерстві охорони здоров'я України. Тестова телемедична мережа, що створюється в рамках проекту «Мобільна медицина», може стати основою єдиної національної інфраструктури медичних установ, що використовують телекомунікаційні технології для надання своєчасної високоспеціалізованої медичної допомоги мешканцям усіх регіонів України.

На даний момент у кожній з вузлових точок тестової телемедичної мережі виконано роботи з комутації та будівництва «останньої милі», включаючи налаштування мережі, а також закуплено та встановлено на місцях обладнання для організації ВКС (відеоконференцзв'язок). Передбачається, що технічне тестування, завданням якого є перевірка функціональності і логічної конфігурації побудованої VPN-мережі (віртуальної приватної мережі), буде завершено до середини січня.

Наступним кроком у реалізації проекту «Мобільна медицина» стане встановлення спеціального програмного забезпечення для передачі медичних даних, навчання персоналу медичних установ і введення телемедичної мережі в експлуатацію.

Про проект «Мобільна медицина»
Проект «Мобільна медицина» реалізується компанією МТС спільно з Міністерством охорони здоров'я України за участю Представництва ООН в Україні.

1 жовтня 2009 відбулося підписання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння між Представництвом ООН в Україні, Міністерством охорони здоров'я України та компанією МТС.

Цілі проекту:
• Зробити більш доступною високоспеціалізовану медичну допомогу для жителів обласних центрів, а також пацієнтів, які приїжджають на консультацію до обласної лікарні з віддалених населених пунктів.
• Підвищити якість надання медичної допомоги за рахунок поліпшення діагностики, завдяки можливості в режимі онлайн передавати діагностичні дані, отримувати консультацію профільного спеціаліста, збирати консиліум лікарів, брати участь у конференції, не залишаючи робочого кабінету.

Завданням пілотного проекту «Мобільна медицина» є створення тестової телемедичної мережі, яка об'єднає чотири вузли: Міністерство охорони здоров'я України, Клінічний науково-практичний центр телемедицини в Києві, Донецьку та Закарпатську (м. Ужгород) обласні лікарні. Наступним кроком стане поширення отриманого досвіду по всій території України на рівні обласних лікарень.

В основі проекту «Мобільна медицина» полягає послуга виділеного доступу до Інтернету, яку МТС надає на базі фіксованої оптоволоконної мережі. Перевагами даної технології є велика пропускна здатність каналу і висока швидкість передачі даних. У результаті клієнти мають найширший спектр сервісів, починаючи від послуги передачі даних, доступу до різних баз даних, електронної пошти і закінчуючи високошвидкісним доступом до мережі Інтернет.

Технічним рішенням для надання послуги виділеного доступу до Інтернету є будівництво так званої VPN-мережі (віртуальної приватної мережі). Фактично мова йде про комутацію та забезпечення «останньої милі», що з'єднує абонента з оптоволоконною транзитною мережею МТС, довжина якої на сьогоднішній день складає більше 27000 км.

У проекті «Мобільна медицина» МТС забезпечує рішення «під ключ»: проводить роботи з комутації та будівництва «останньої милі» для кожної з вузлових точок телемедичної мережі, включаючи проектування мережі, будівництво, налаштування та обслуговування. Разом з цим МТС забезпечує медичні установи необхідним устаткуванням для організації ВКС, закуповує спеціальне програмне забезпечення для передачі медичних даних, а також безкоштовно надає послугу виділеного доступу до Інтернету. Інвестиції компанії МТС в пілотний етап проекту становлять 1 млн. грн.

Конвергентні рішення, подібні телемедичній мережі, користуються великим попитом серед комерційних клієнтів. Адже поєднання дротової і бездротової технологій дозволяє клієнтам отримувати всі телекомунікаційні послуги «з одних рук». Завдяки цьому підходу, комерційні клієнти МТС-Україна не тільки отримують більш зручну систему розрахунків, в якій оплата за всі послуги, що надаються, фактично здійснюється за допомогою одного чека, але і можливість використовувати інші сервіси МТС зі значними знижками. Крім того, передбачений варіант, коли одночасне підключення декількох послуг вже проводиться на взаємовигідній основі – зі знижками для кожної послуги.

На сьогоднішній день конвергентними пропозиціями МТС, які включають послуги на базі оптоволоконної мережі, користуються понад 100 найбільших компаній в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Влад Войтович
Відділ зв'язків з громадськістю
МТС-Україна
тел.: 8 050 1103134
e-mail: vvoitovich@mts.com.ua • МТС представила пілотний проект телемедичної мережі на міжнародній конферен ...
 • У Київських лікарнях розпочали встановлювання Wi-Fi
 • «Київстар» відкриває доступ до 3G усім абонентам у Броварах
 • почергове засідання НКРЗІ 24 липня 2014 року
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • МТС-Україна і «КОМСТАР-ОТС» уклали договір про приєднання мереж
 • «Національний проект «Відкритий світ»
 • Інтернет-спільнота готується до XIII конференції ІнАУ і UA-IX «Інтернет ...
 • До уваги суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати чи здійснюють ді ...
 • Новости НКРС
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012