Підписано План взаємодії ДАЗ та НКРЗ з питань телекомунікацій » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Підписано План взаємодії ДАЗ та НКРЗ з питань телекомунікацій
Наприкінці 2009 року Голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Сергій Колобов і заступник Міністра транспорту та зв’язку України – Голова Державної адміністрації зв’язку Микола Гончар підписали План взаємодії відомств з питань телекомунікацій на 2010 рік.

«Подібний план діяв у 2009 році і передбачав спільну роботу ДАЗ та НКРЗ. На жаль, у минулому році Державна адміністрація зв’язку виконала свої зобов’язання не більше ніж на 5%. Сподіваємось, що нове керівництво ДАЗ забезпечить виконання намічених завдань» – зазначив Голова НКРЗ Сергій Колобов.

Планом передбачено упродовж року підготувати та внести зміни до галузевих нормативно-правових актів та керівних нормативних документів, зокрема, розробити Порядок проведення експертизи при досудовому вирішенні спорів операторів телекомунікацій, Правила взаємодії у складі телекомунікаційних мереж загального користування мереж з різними технологіями обробки, комутації, перенесення сигналів, Положення про порядок здійснення координації частотних присвоєнь України, внести зміни до Національного плану нумерації та Плану використання радіочастотного ресурсу України тощо.

Реалізація заходів зазначеного Плану сприятиме ефективному механізму державного регулювання галузі, розвитку доброчесної конкуренції на ринку телекомунікацій, подальшому задоволенню попиту споживачів якісними телекомунікаційними послугами, а також забезпечить розвиток галузі на основі мереж наступного покоління з використання пакетних технологій передачі та комутації, надасть споживачам можливість вибору постачальників телекомунікаційних та інформаційних послуг.

 • 24 нормативно-правових актів НКРЗ зареєстровано Мін’юстом у 2009 році
 • НКРЗ: Голова НКРЗ Володимир Олійник визначив пріоритетні завдання в робот ...
 • НКРЗ схвалила проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюва ...
 • Презентація Річного звіту НКРЗ за 2009 рік
 • Внесено зміни до Положення про Громадську раду при НКРЗ
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • Підписано Меморандум про співробітництво між НКРЗ України та Комісією з пит ...
 • 30 травня у Єревані розпочалося 44-те засідання Ради глав Адміністрації зв’ ...
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • 2 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012