М2М-рішення від «Київстар Бізнес» — для керування міською інфраструктурою » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
М2М-рішення від «Київстар Бізнес» — для керування міською інфраструктурою
«Київстар Бізнес» впровадив телеком-рішення у Запоріжжі, яке дозволяє контролювати освітлення у місті та роботу ліфтів житлових будинків. Керування освітленням відбувається з використанням технології EDGE/GPRS через SIM-картки, встановлені у шафах вуличного освітлення.

Система збудована на базі GSM-зв’язку — по принципу М2М (machine-to-machine). Так, ліхтарі вмикаються та вимикаються автоматично відповідно до встановленого розкладу. Диспетчеризація ліфтів також відбувається через GSM-зв’язок: у кожен ліфт встановлена SIM-картка, яка передає запит до диспетчера через GPRS-інтернет.

Впровадження такого телеком-рішення є ініціативою Запорізької міської ради в рамках програми реконструкції житлових будинків, а саме реконструкції системи диспетчеризації ліфтового господарства. «Київстар Бізнес» було обрано як надійного партнера, який має необхідні технічні можливості для реалізації даного проекту.

Раніше подібні проекти були впроваджені за допомогою «Київстар Бізнес» в інших містах України - Києві, Черкасах, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі, Ялті. Так, в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року рішення оператора були використані задля реалізації проекту з автоматизації вуличного освітлення. У столиці пульти диспетчерів під’єднані до послуги «Мобільний менеджер» від «Київстар». Завдяки цьому світло у всьому місті вмикається менше, ніж за одну хвилину. Раніше на це витрачалося до півгодини.
Також у Києві за допомогою «Київстар Бізнес» АЕС Київобленерго модернізував схему зняття показань з лічильників електроенергії — як у житлових будинках, ОСББ, так і в квартирах. У лічильники встановлюються SIM-картки, які передають інформацію щодо показників. Також для зв’язку головного управління підприємства з його районними підрозділами (РЕС) у Київській області оператор побудував канали передачі даних за технологією IP VPN (віртуальна мережа).
«Київстар Бізнес» надає інноваційні послуги на користь містам України.

 • «Київстар» відкриває доступ до 3G усім абонентам у Броварах
 • Київстар удвічі збільшив 3G-покриття на Львівщині
 • Юридично Комісія має всі підстави на продовження тендеру
 • Директором із розвитку ДП «УкрМОТ» став Вадим Гарбуз
 • МТС-Україна проводить технічне тестування телемедичної мережі
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань розробки числових показників осв ...
 • Почала роботу Конференція ІнАУ і ДП «UA-IX»: підсумки першого дня роботи
 • Більше ніж «Київстар»… Більше ніж «Beeline-Україна»…
 • Михайло Бродський: «Зміна оператора із збереженням номера – це можливість д ...
 • НКРЗІ інформує щодо впровадження радіотехнології «Цифровий стільниковий рад ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012