Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх роботу припинено установленим порядком » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх роботу припинено установленим порядком

Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх роботу припинено установленим порядком

 

В ході проведення заходів з технічного радіоконтролю фахівці Волинської філії зафіксували на території Турійського району роботу незаконно діючих радіопередавачів.

Відповідно до визначеного порядку взаємодії структурних підрозділів НКРЗІ, УДЦР та підрозділів органів внутрішніх справ при виявленні та припиненні порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України була створена оперативна група, якою в межах повноважень вжито заходів з припинення роботи 4 незаконно діючих радіоелектронних засобів.

Як з’ясувалося, виявлені РЕЗ фізична особа-підприємець М. використовував для надання телекомунікаційних послуг з доступу до мережі Інтернет жителям Турійського району. При чому застосовував радіоелектронні засоби не маючи дозвільних документів на їх експлуатацію. Роботу незаконно діючих РЕЗ припинено.

Стосовно громадянина М. головним державним інспектором управління державного нагляду по Західному регіону – уповноваженим НКРЗІ на здійснення державного нагляду складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за частиною 1 статті 146 та частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тобто йдеться про порушення волинянином правил реалізації, експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також користування радіочастотним ресурсом України й порушення порядку впровадження господарської діяльності.

З громадянином М. також проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України» про користування РЧР України і необхідності отримання дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ. За оформленням документів рекомендовано звернутися до Волинської філії УДЦР.

Матеріали про правопорушення направлені до Турійського районного суду.

Источник: ucrf


 • Тільки за два тижні у Криму знеструмили та демонтували понад 55 одиниць РЕЗ ...
 • НА КИЇВЩИНІ ФАХІВЦІ УДЦР ВИЯВИЛИ 27 ПЕРЕДАВАЧІВ НЕЛЕГАЛЬНИХ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙ ...
 • Фахівці УДЦР виявили нові РЕЗ, за допомогою яких здійснювався тіньовий бізн ...
 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіоча ...
 • 760 спільних заходів щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень закон ...
 • На Волині припинена незаконна реалізація мобільних телефонів
 • НКРЗІ удосконалює нормативно-правове забезпечення протидії порушенням закон ...
 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012