Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом не буде! » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом не буде!

 

 

 

На базі Українського державного центра радіочастот відбулась нарада керівництва УДЦР та Департаменту державного нагляду НКРЗІ (ДДН), яка була присвячена питанням взаємодії з попередження, виявлення та припинення порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

 

 

 

 

Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом не буде!

 

Під час наради обговорено стан боротьби з незаконно діючими РЕЗ, а також опрацьовано пропозиції щодо покращання дій кожного структурного підрозділу, задіяного для викорінення цього негативного явища.

 

Так, за даними Українського державного центру радіочастот та Департаменту державного нагляду НКРЗІ, щомісяця виявляється до 700 порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом. Близько 80 % користувачів самостійно приводять свою діяльність у відповідність до чинного законодавства за попередженням УДЦР. Близько 20 % порушень припиняються в результаті спільних заходів ДДН, УДЦР та відповідних органів МВС.

 

В режимі відеоконференцзв’язку також відбулася нарада з регіональними посадовими особами ДДН НКРЗІ та керівниками філій УДЦР. Тема виробничої наради – стан роботи з виявлення та припинення експлуатації незаконно діючих пристроїв (НДП), шляхи розв’язання існуючих проблем.

 

Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом не буде!

 

Окремо розглянуто питання подальшого підвищення ефективності діяльності Координаційних комісій, до складу яких входять представники УДЦР, ДДН та органів МВС. Комісіям рекомендовано особливу увагу звернути на функціонування РЕЗ, які використовують технологію широкосмугового доступу. Учасники наради ретельно підійшли до удосконалення шляхів і методів виявлення та припинення порушень законодавства щодо використання радіочастотного ресурсу.


 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 • 760 спільних заходів щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень закон ...
 • НКРЗІ удосконалює нормативно-правове забезпечення протидії порушенням закон ...
 • Новости НКРС
 • Фахівці Волинської філії УДЦР виявили незаконно діючі радіопередавачі. Їх р ...
 • Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користува ...
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Новости НКРС
 • Тільки за два тижні у Криму знеструмили та демонтували понад 55 одиниць РЕЗ ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012