24 нормативно-правових актів НКРЗ зареєстровано Мін’юстом у 2009 році » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
24 нормативно-правових актів НКРЗ зареєстровано Мін’юстом у 2009 році
У 2009 році 24 нормативно-правових актів, прийнятих НКРЗ було зареєстровано Міністерством юстиції України, з них – 14 нових, до 10 – внесено зміни до вже діючих.

Упродовж року діяльність Національної комісії з питань регулювання зв’язку України спрямовувалася на поліпшення ситуації в галузі зв’язку в умовах фінансово-економічної кризи та вдосконалення регуляторної політики шляхом розробки та прийняття низки нормативно-правових актів, серед них:

- Порядок доступу до кабельної каналізації електрозв’язку. Документ розроблено з метою лібералізації доступу до ККЕ, в тому числі і тієї, що перебуває у власності ВАТ «Укртелеком», створення організаційних умов для залучення інвестицій, збільшення обсягів послуг та підвищення їх якості.

- Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та Порядок реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Документи дозволили впровадити Інформаційну систему обліку мобільних терміналів (код ІМЕІ) та вирішити проблему «сірих» схем в імпорті і торгівлі мобільними телефонами, а також здійснити дієвий контроль за сплатою відповідних податків та зборів.

- Порядок регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та Порядок регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку. Документи запроваджують єдині засади формування тарифів на надання цих послуг зв’язку для всіх операторів, які розташовані на території України.

- Порядок взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до ТМЗК. Документ удосконалив попередньо діючу схему здійснення взаєморозрахунків, враховуючи зміни, які вносились до Закону «Про телекомунікації» і інших нормативно-правових актів. Порядок відповідає міжнародним принципам регулювання ринку телекомунікацій згідно з законодавством ЄС.

У 2010 році Національна комісія з питань регулювання зв’язку України планує розробити 37 нормативно-правових актів.

Додаткова інформація
Рішення НКРЗ № 1796 від 10.12.09 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік»

 • У 2009 році регуляторна діяльність НКРЗ спрямована на поліпшення ситуації в ...
 • Зміни до нормативно-правових актів, які регулюють ввезення та реалізацію РЕ ...
 • Зміни до нормативно-правових актів, які регулюють ввезення та реалізацію РЕ ...
 • Про основні результати регуляторної діяльності НКРЗ у 2009 році
 • НКРЗ взяла за основу проект Порядку формування тарифів на послуги доступу д ...
 • НКРЗ направила проекти Порядку формування тарифів на послуги доступу до к ...
 • Підписано План взаємодії ДАЗ та НКРЗ з питань телекомунікацій
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів ...
 • Розрахункові такси за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторі ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012