НКРЗІ виносить на громадське обговорення регуляторний акт щодо зменшення розміру плати за отримання ліцензії на користування РЧР України » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗІ виносить на громадське обговорення регуляторний акт щодо зменшення розміру плати за отримання ліцензії на користування РЧР України

НКРЗІ виносить на громадське обговорення регуляторний акт щодо зменшення розміру плати за отримання ліцензії на користування РЧР України

На засіданні 21 березня Комісія прийняла за основу проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 1 Розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України».

Наразі розмір плати за отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для експлуатації цифрових радіорелейних систем передачі (далі – ЦРРСП) визначається постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 200 та становить 170 гривень за 1 МГц для радіорелейного зв’язку. 

Зміни стосовно зменшення розміру плати, які Комісія пропонує внести до постанови КМУ даним проектом регуляторного акту, продиктовані необхідністю створення нових можливостей для прискореного розвитку бізнесу операторів, які бажають працювати на ринку високошвидкісних цифрових систем передачі даних з використанням радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби. Опрацьовуючи звернення Української асоціації операторів зв'язку «Телас», Комісія провела аналіз технічних характеристик обладнання ЦРРСП, Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України, Плану використання радіочастотного ресурсу України, розміру плати за отримання ліцензій на користування РЧР України, особливостей розповсюдження радіохвиль у зазначених смугах радіочастот, рекомендацій СЕРТ та МСЕ, які стосуються використання РЧР РЕЗ фіксованої служби, стан надходження заявочних документів для отримання ліцензій та дозволів на експлуатацію РЕЗ фіксованої служби тощо. Однак до НКРЗІ практично не надходили заяви на отримання ліцензій на користування РЧР у смугах радіочастот вище 59 ГГц. Для розв’язання проблеми затримки освоєння виділених смуг радіочастот, яка виникла унаслідок неадекватності розміру плати за 1 МГц та технічних характеристик ЦРРСП на швидкості 1–3 Гбіт/с, Комісія пропонує диференціювати розмір плати за отримання ліцензії. 

У зменшенні плати від 170 грн до 17 грн у діапазоні 59–300 ГГц для радіотехнології «Радіорелейний зв’язок» НКРЗІ вбачає шлях забезпечення сприятливих умов для отримання операторами відповідних ліцензій та розбудови радіорелейних ліній у смугах вище 59 ГГц.

Проект регуляторного акта буде винесено на громадське обговорення. Зауваження та пропозиції до документу прийматимуться з дня його оприлюднення до 30 квітня 2013 року.

 


 • У НКРЗІ завершено громадське обговорення Порядку проведення конкурсів або т ...
 • Юридично Комісія має всі підстави на продовження тендеру
 • НКРЗІ запрошує до обговорення питань, пов’язаних із ефективним використання ...
 • 2 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ
 • Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту Порядку здійснення державног ...
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • Новости НКРС
 • НКРЗІ виносить на громадське обговорення питання ефективності використання ...
 • НКРЗІ інформує щодо впровадження радіотехнології «Цифровий стільниковий рад ...
 • НКРЗІ схвалила проект Порядку регулювання Тарифів на надання в користування ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012