НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, 25 квітня 2013 року затвердила проект рішення «Про затвердження Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів». Відповідно до пункту 4-1 частини 1 статті 39 Закону України «Про телекомунікації» оператори телекомунікацій зобов’язані надавати абонентам вищезазначені послуги, і прийняття даного документу створює відповідну нормативно-правову основу щодо їх запровадження.

 

Забезпечення реалізації права споживача в частині замовлення та отримання телекомунікаційних послуг перенесення абонентського номера та користування персональним номером – це додатковий ринковий механізм, спрямований на підвищення захисту інтересів абонентів щодо якості та прозорості умов отриманих телекомунікаційних послуг. За таких умов оператори створюватимуть переваги для обслуговування існуючих та залучення нових абонентів, забезпечуватимуть їм максимально комфортні умови для спілкування у телекомунікаційних мережах, про що свідчить практика застосування в більшості європейських країн. 


Затверджений Комісією документ визначає принципи надання послуг з перенесення абонентських номерів, використання персональних номерів, порядок вибору Адміністратора Центральної бази даних та досудового вирішення спорів щодо надання визначених послуг. В процесі обговорення нормативно-правового акту були внесені уточнення в окремі його положення. Зокрема, в останній редакції Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів конкретизовані обов`язки Адміністратора щодо захисту персональних даних про абонента. А саме, чітко розмежовані випадки, коли Адміністратор є власником персональних даних абонентів, а коли – розпорядником. Крім того, на прохання операторів та за підтримки Держпідприємництва відкладено дату обов`язкового запровадження послуг на мережах рухомого (мобільного) зв`язку – з 20 грудня 2013 року. Запровадження послуг на мережах фіксованого місцевого телефонного зв’язку передбачено з 01.01.2015 року за наявності відповідної технічної можливості комутаційних станцій і вузлів та за умови придатності власної телекомунікаційної мережі для взаємодії з ЦБД, а з 01.01.2025 року – в обов’язковому порядку. 


Документ подається на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


 • Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та викорис ...
 • Про проведення засідання Робочої групи з питань організації впровадження по ...
 • Повідомлення про завершення розробки проекту «Положення про надання послуг ...
 • Вікторія Трощенко: «Впровадження послуги MNP позитивно вплине на конкуренто ...
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • Михайло Бродський: «Зміна оператора із збереженням номера – це можливість д ...
 • НКРЗ затвердила Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • НКРЗ схвалено проект Положення про якість телекомунікаційних послуг
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012