На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікаційних послуг та захист прав споживачів. Досвід України зацікавив іноземних партнерів » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікаційних послуг та захист прав споживачів. Досвід України зацікавив іноземних партнерів

На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікаційних послуг та захист прав споживачів. Досвід України зацікавив іноземних партнерів

В м. Ташкент (Республіка Узбекистан) завершився Регіональний семінар Міжнародного союзу електрозв’язку для країн СНД „Якість послуг, що надаються операторами телекомунікацій, та захист прав споживачів”.

 

Питання якості телекомунікаційних послуг, як відомо, мають важливе значення для державної політики і регулювання, включаючи питання конкурентної політики, захисту прав споживачів та універсальних послуг. Саме тому на семінар МСЕ від України прибула досить поважна делегація у складі представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Українського державного центру радіочастот.

Учасники семінару ознайомилися з законодавчими аспектами регулювання якості послуг зв’язку, досвідом впровадження та експлуатації систем забезпечення та контролю якості послуг, особливостями впровадження систем контролю якості на мережах операторів телекомунікацій та міжнародного співробітництва з питань захисту прав споживачів телекомунікаційних послуг тощо.

 

Під час засідання, на якому розглядалися технічні аспекти забезпечення контролю якості послуг операторами телекомунікацій, виступив й представник УДЦР — начальник сектору випробувань якості телекомунікаційних послуг управління телекомунікацій Сергій Науменко. Його доповідь, що була присвячена методам вимірювання показників доступності та повноцінності якості послуг фіксованого зв’язку, викликала жвавий інтерес з боку колег.

Доповідач, зокрема, зосередив увагу присутніх на показниках якості послуг фіксованого телефонного зв’язку, розкрив методи моніторингу реального трафіку, розповів про особливості використання аналізатора сигналізацій телекомунікаційних систем для вимірювань параметрів якості телефонного зв’язку, про вимоги до спеціалізованого програмного забезпечення тощо.

 

Українські фахівці також взяли активну участь в роботі круглих столів „Технічні та організаційні методи забезпечення якості послуг, що надаються операторами телекомунікацій” та „Захист прав споживачів та співробітництво з організаціями захисту прав споживачів”.

Як повідомив начальник Центру сертифікації УДЦР Олександр Лисенко, учасники семінару МСЕ дали високу оцінку роботі НКРЗІ, Держспецзв’язку, УДЦР щодо створення належних умов для розвитку ринку телекомунікацій, удосконалення системи контролю якості і телекомунікаційних послуг.


Прес-центр Українського державного центру радіочастот


 • НКРЗ затвердила Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • НКРЗ схвалено проект Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • НКРЗ погодила проект наказу Міністерства транспорту та зв’язку України «Про ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • Операторам телекомунікацій необхідно оприлюднити інформацію щодо якості тел ...
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 • Внесені НКРЗІ зміни до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій ...
 • НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів ...
 • На виконання рішення НКРЗІ від 10.05.2012 № 231
 • Прес-реліз до Круглого столу Національної комісії з питань регулювання зв’я ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012