4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 кварталі 2009 року » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 кварталі 2009 року
Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки проведення радіочастотного моніторингу у смугах частот загального користування за четвертий квартал року, що минув.

Засобами технічного радіоконтролю УДЦР за цей період на всій території країни зафіксовано понад 4300 порушень користування радіочастотним ресурсом України. Щодо усунення порушень відповідними органами вжито заходи визначені чинним законодавством.
Встановлено, що 3299 порушень пов’язані з роботою на випромінювання радіоелектронних засобів без дозволів на експлуатацію від Українського державного центру радиочастот.

Найбільша кількість порушень, виявлених фахівцями УДЦР, припадає на телевізійне мовлення (1373), цифровий стільниковий зв’язок (1272), ультракороткохвильовий та короткохвильовий радіозв’язок (534), широкосмуговий радіодоступ (457), звукове мовлення (384), багатоканальне наземне телерадіомовлення (25) та інші радіотехнології (269).

Найбільшу кількість порушень користування радіочастотним ресурсом України виявлено в АР Крим та місті Севастополі (421), Вінницькій (512), Закарпатській (335), Івано-Франківській (259), Дніпропетровській (226), та Чернівецькій (210) областях. В „лідерах” також ходять Одеська (197), Львівська (194), Хмельницька (188) та Миколаївська (184) областях.

Структурними підрозділами Українського державного центру радіочастот також проведено певну роботу щодо захисту присвоєнь радіочастот користувачів радіочастотного ресурсу. Виявлено та вжито заходів з усунення дії джерел радіозавад на РЕЗ суб’єктів господарювання у 295 випадках.
Найбільше з них з них припадає на Київську (42), Донецьку (29), та Луганську (23) області, а також регіони Криму та м. Севастополь (29).

Для довідки
У складі системи радіочастотного моніторингу УДЦР, на цей час, нараховується близько 210 стаціонарних станцій радіомоніторингу, з яких 165 є інтегрованими до складу автоматизованої системи радіомоніторингу УДЦР, та 114 мобільних комплексів. Стаціонарні станції радіоконтролю розгорнуто у 89 населених пунктах України.

Із врахуванням потужності служб радіомоніторингу, кількості стаціонарних та мобільних засобів, фахового рівня персоналу тощо, система радіочастотного моніторингу УДЦР, за даними опитування, ініційованого Федеральним офісом зв’язку Швейцарії і проведеного у 26 країнах - членах СЕПТ, визнана найрозвиненішою у Європі.

Прес-центр Українського державного центру радіочастот

 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • Протягом 2011 року технічному радіоконтролю у всіх регіонах України підля ...
 • На Львівщині виявлено 100 незаконно діючих пристроїв
 • Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
 • НА ЗАКАРПАТТІ ВИЯВЛЕНО НАЙБІЛЬШЕ ПОРУШЕНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ РАДІОЧАСТОТНОГО ...
 • Станцію моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку УДЦР ...
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіоча ...
 • 760 спільних заходів щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень закон ...
 • УДЦР ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄВРО-2012
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012