НКРЗ схвалено проект Положення про якість телекомунікаційних послуг » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗ схвалено проект Положення про якість телекомунікаційних послуг
Сьогодні, 4 лютого 2009 року, на черговому засіданні НКРЗ схвалено доопрацьований проект Положення про якість телекомунікаційних послуг.
Положення розроблено з метою удосконалення нормативно-правової бази в сфері телекомунікацій в частині визначення єдиного підходу у взаємовідносинах між суб’єктами ринку телекомунікацій – регуляторним та інспекційним органами стосовно контролю за якістю телекомунікаційних послуг, а також забезпечення захисту прав споживачів.

Проект Положення визначає порядок оприлюднення інформації про рівні якості телекомунікаційних послуг, організації проведення випробувань показників якості телекомунікаційних послуг.

Відповідно до проекту Положення, оператори, провайдери телекомунікацій, що надають телекомунікаційні послуги показники якості яких визначені для оприлюднення, щороку подають до НКРЗ звіти про якість телекомунікаційних послуг.

У той же час, документ передбає можливість проведення операторами (провайдерами) випробувань якості послуг самостійно або шляхом залучення на договірних засадах акредитованих в установленому порядку органів з оцінки відповідності якості телекомунікаційних послуг (випробувальні лабораторії).
«Прийняття даного документу має на меті не тільки підвищити ефективність державного нагляду за якістю телекомунікаційних послуг, що являється прямою функцією Державної інспекції зв’язку, а також перенесе це питання в публічну площину, оскільки зобов’язує оператора оприлюднювати інформацію про якість телекомунікаційних послуг та дозволяє споживачам робити свідомий вибір на користь того чи іншого оператора з точки зору якості послуг. Це буде розвивати конкурентне середовище на ринку телекомунікаційних послуг та стимулюватиме операторів надавати послуги вищої якості» – зауважив член НКРЗ Сергій Мирний.

Документ спрямований на:
- створення умов для забезпечення всебічного інформування споживачів щодо рівнів якості телекомунікаційних послуг, які надаються операторами та провайдерами телекомунікацій;
- впровадження ефективного контролю за якістю надання телекомунікаційних послуг з урахуванням досвіду країн-членів ЄС;
- забезпечення наближення національного законодавства до вимог європейського законодавства (Директива про універсальні послуги 2002/22/ЄС).
Відповідно до рішення НКРЗ, вищезазначений документ буде направлено на повторне погодження до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства транспорту та зв’язку України.

Додаткова інформація

НКРЗ взяла за основу проект Положення про контроль за якістю телекомунікаційних послуг 06.08.09

Відбулося обговорення проекту Положення про контроль за якістю телекомунікаційних послуг 07.10.09

НКРЗ схвалила проект Положення про контроль за якістю телекомунікаційних послуг 29.10.09

 • НКРЗ затвердила Положення про якість телекомунікаційних послуг
 • НКРЗ погодила проект наказу Міністерства транспорту та зв’язку України «Про ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (м ...
 • Операторам телекомунікацій необхідно оприлюднити інформацію щодо якості тел ...
 • На Регіональному семінарі МСЕ для країн СНД йшлося про якість телекомунікац ...
 • НКРЗ схвалено проект Розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікац ...
 • Запровадження в НКРЗ системи управління якістю
 • НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів ...
 • Про основні результати регуляторної діяльності НКРЗ у 2009 році
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012