Про проведення засідання Робочої групи з питань організації впровадження послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Про проведення засідання Робочої групи з питань організації впровадження послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, повідомляє, що перше засідання Робочої групи з питань організації впровадження послуг із перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів буде проведено 14 серпня  2013 року в 10.00 за адресою: вул. Солом’янська, 3, кімната 103.

Запровадження послуг із перенесення абонентських номерів, що має відбутися 20 грудня поточного року, потребує вирішення ряду організаційних питань, для обговорення яких створено зазначену Робочу групу під керівництвом члена НКРЗІ Сиротенка І.В. Це дієва платформа для обміну інформацією та думками в процесі проведення операторами підготовчих робіт для впровадження визначених законодавством послуг. Така форма співпраці дозволить спільними зусиллями виробити та впровадити оптимальні рішення та алгоритми з метою своєчасного забезпечення споживачів послугами високої якості.

На засіданні Робочої групи планується розглянути питання:
І. Щодо оцінки операторами рухомого (мобільного) зв’язку стану готовності до запровадження ППН та КПН з 20.12.2013 року;
ІІ. Щодо організаційних питань, які потребують вирішення з боку НКРЗІ для своєчасного запровадження ППН та КПН.

НКРЗІ розглядає процес запровадження надання послуг з перенесення номерів як багатовекторну діяльність усіх учасників процесу, яка  повинна бути спрямована на завчасну підготовку персоналу та відповідну зміну внутрішніх виробничих процесів операторів телекомунікацій, серед яких є:
1. Впровадження інструкцій для центрів обслуговування абонентів щодо порядку прийому заяв абонентів на ППН та КПН.
2. Визначення місць безпосереднього приймання заяв від абонентів на отримання ППН і КПН, обміну ідентифікаційних телекомунікаційних карток, продажу кінцевого обладнання, інформування абонентів про такі місця.
3. Впровадження процесу оповіщення кожного з  абонентів, які виявили бажання перенести номер в його мережу про готовність оператора до надання послуг.
4. Визначення порядку дій абонентів у разі неможливості здійснення дзвінків на перенесені та персональні номери.
5. Встановлення з’єднання з централізованою базою даних для отримання інформації щодо умов спрямування викликів до абонентів, які перенесли номери, налагодження інформаційного обміну. 

Успішне вирішення цих та інших питань можливе за умови уважного планування та завчасного здійснення реальних кроків по впровадженню послуг перенесення номерів і надання в користування персональних номерів, цілеспрямованого докладання зусиль усіма учасниками процесу для вирішення організаційних питань, обміну досвідом, координації зусиль. НКРЗІ із свого боку зосередить пильну увагу за ходом впровадження і надаватиме організаційну допомогу для досягнення встановленої мети – запровадження послуг з 20 грудня 2013 р. 


 • НКРЗІ відкриває шлях для надання послуг із перенесення абонентських номерів ...
 • Положення про надання послуг із перенесення абонентських номерів та викорис ...
 • Повідомлення про завершення розробки проекту «Положення про надання послуг ...
 • Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи
 • Вікторія Трощенко: «Впровадження послуги MNP позитивно вплине на конкуренто ...
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • Запровадження в НКРЗ системи управління якістю
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань вдосконалення регуляторних аспек ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою п ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012