Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою попереднього регулювання » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою попереднього регулювання
12 лютого 2010 року під головуванням члена НКРЗ Володимира Пащука, за участі члена НКРЗ Людмили Артюшенко, працівників апарату НКРЗ відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою попереднього регулювання.

У ході засідання розглянуто питання щодо збору та обробки форм звітності операторів телекомунікацій у 2009 році, а також відповідності показників для формування інформаційно-аналітичної бази для проведення аналізу ринків телекомунікаційних послуг. За результатами обговорення учасники Робочої групи дійшли згоди щодо необхідності удосконалення форм звітності та інструкцій з їх заповнення.

Учасниками засідання заслухано аналітичну інформацію про стан і розвиток галузі зв’язку за 2009 рік.
У ході засідання заслухано інформацію про пакет реформ в секторі телекомунікацій ЄС, які були прийняті Радою та Європарламентом наприкінці 2009 року, а саме:
- заснування Європейського органу телекомуніка ційних регуляторів (BEREC);
- прийняття Директиви 2009/140/ ЄC щодо змін до Директиви 2002/21/ЄC «Про спільні правові рамки для електронних комунікаційних мереж та послуг», що набула чинності з 18.12.09; Директиви 2002/19/ЄС «Про доступ та з’єднання електронних комунікаційних мереж та пов’язаного оснащення», Директиви 2002/20/ЄC «Про дозвіл електронних комунікаційних мереж та послуг».

Нормами зазначеної директиви розширено повноваження національних регуляторних органів в частині отримання від операторів телекомунікацій необхідної для аналізу ринків інформації, в т.ч. про перспективи розвитку мереж та послуг та накладання регуляторних обов’язків на вертикально інтегрованих операторів, які мають істотну ринкову перевагу на тісно пов'язаних ринках. Крім того, з 18 до 7 скорочено перелік ринків телекомунікаційних послуг, які рекомендовані для попереднього ex-ante регулювання.

- трансформацію пакету телекомунікаційної реформи з питань сектору телекомунікацій у національне законодавство держав-членів ЄС буде проведено до червня 2011 року

Крім того, на засіданні обговорено питання щодо внесення змін до Переліку ринків телекомунікаційних послуг в Україні, прийнятих для аналізу з метою попереднього регулювання, в частині визначення ринку інфраструктури.
Учасники засідання вирішили провести наступну Робочу групу 3 березня 2010 року.

 • Відбулося засідання Робочої групи з аналізу ринків зв’язку з метою попередн ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань удосконалення нормативно-правово ...
 • Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань вдосконалення регуляторних аспек ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань ліцензування радіочастотного рес ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з обговорення питань щодо дотримання зако ...
 • Відбулося засідання Науково-технічної ради НКРЗ
 • Відбулася зустріч з європейськими експертами у рамках розробки детального т ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань розробки числових показників осв ...
 • Відбулося засідання Робочої групи з питань розробки числових показників осв ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012