У 2009 році регуляторна діяльність НКРЗ спрямована на поліпшення ситуації в галузі зв’язку в умовах фінансово-економічної кризи » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
У 2009 році регуляторна діяльність НКРЗ спрямована на поліпшення ситуації в галузі зв’язку в умовах фінансово-економічної кризи
З метою зменшення фінансового навантаження на суб’єктів господарювання, НКРЗ упродовж 2009 року розроблено та зареєстровано Міністерством юстиції України нормативно-правові акти, спрямовані на поліпшення ситуації в галузі зв’язку в умовах фінансово-економічної кризи.

- Порядок регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Даний документ запроваджує єдині засади формування тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги для всіх операторів, які їх надають і розташовані на території України та визначає механізм формування та встановлення тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і поширюється на всіх операторів, які надають загальнодоступні телекомунікаційні послуги і розташовані на території України.

- Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Документ дав можливість довести тарифи на міський телефонний зв’язок до рівня собівартості і частково компенсувати витрати телекомунікаційних компаній на надання послуг телефонного зв’язку у сільській місцевості, а також запровадити сучасні підходи щодо формування тарифної політики, шляхом диференціації розміру абонентної плати та вартості секунд розмови понад установлений ліміт для абонентів з почасовим обліком місцевих розмов у залежності від обсягу нетарифікованого часу.

- Порядок взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до ТМЗК, який удосконалює діючу схему здійснення взаєморозрахунків та враховує зміни, які вносились до Закону «Про телекомунікації» та міжнародні принципи регулювання ринку телекомунікацій згідно з законодавством ЄС.

На початку 2009 року НКРЗ прийняла рішення від 20.01.09 № 1302 «Про зниження рівня Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу», відповідно до якого було знижено окремі позиції діючих Тарифів на роботи (послуги) УДЦР, які надаються підприємствам з державною формою власності або фінансуються з державного бюджету.

Продовжуючи започатковану роботу, спрямовану на поліпшення ситуації в галузі зв’язку в умовах фінансово-економічної кризи, 21 січня 2010 року НКРЗ прийняла рішення № 18 відповідно до якого ліцензування діапазону 5250 – 5350 МГц для радіотехнології “широкосмуговий радіодоступ” здійснюватиметься в порядку надходження та розгляду заяв від операторів (без проведення тендеру, ст. 32 Закону України “Про радіочастотний ресурс України”).

 • 24 нормативно-правових актів НКРЗ зареєстровано Мін’юстом у 2009 році
 • Про основні результати регуляторної діяльності НКРЗ у 2009 році
 • НКРЗ взяла за основу проект Порядку формування тарифів на послуги доступу д ...
 • НКРЗ направила проекти Порядку формування тарифів на послуги доступу до к ...
 • 21 квітня було зареєстровано в Міністерстві юстиції України наступні рішен ...
 • НКРЗІ схвалила проект Порядку регулювання Тарифів на надання в користування ...
 • Новости НКРЗ
 • НКРЗ
 • Міністерство юстиції зареєструвало нові Граничні тарифи
 • НКРЗ розглянула питання впровадження радіотехнології “широкосмуговий радіод ...
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012