Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році
У 2009 році ДІЗ проведено 1тис. 626 заходів державного нагляду, у тому числі: 360 планових перевірок, 187 позапланових перевірок. З метою запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв’язку та користування радіочастотним ресурсом України ДІЗ організовано та проведено 1 тис. 79 спільних заходів із залученням представників МВС, УДЦР.

За результатами заходів державного нагляду проведених у 2009 році надано 5 розпоряджень про усунення порушень ліцензійних умов у сфері телекомунікацій та 7 розпоряджень про усунення порушень ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом, надано 292 приписи про усунення порушень законодавства в галузі зв’язку.
Уповноваженими посадовими особами ДІЗ складено 862 протоколи про вчинення адміністративного правопорушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загальна сума адміністративних стягнень за 2009 рік становить 216 тис. 279 грн., що на 76 % більше у порівнянні з 2008 роком.

За результатами перевірок законодавства у галузі зв’язку виявлено 1 тис. 285 порушень, з них – 466 порушень законодавства про телекомунікації, 819 порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

У 2009 році спостерігалось збільшення звернень фізичних та юридичних осіб щодо порушення суб’єктом господарювання законодавства в галузі зв’язку, подання письмової заяви суб’єктом господарювання про проведення перевірки за його бажанням. Це стало підставою для проведення ДІЗ позапланових перевірок, кількість яких, у порівнянні з 2008 роком, збільшилась на 73 % та на 188 % – кількість проведених спільних заходів з метою запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв’язку та користування радіочастотним ресурсом України із залученням представників МВС, УДЦР.

Додаткова інформація
Відповідно до законодавства, державний нагляд у галузі зв’язку здійснювався ДІЗ шляхом проведення планових, позапланових перевірок, комплексу відповідних заходів, зокрема з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, спрямованих на виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв’язку суб’єктами ринку телекомунікацій та користувачами радіочастотного ресурсу України.

 • 760 спільних заходів щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень закон ...
 • НКРЗІ удосконалює нормативно-правове забезпечення протидії порушенням закон ...
 • Послаблень у протидії порушенням законодавства у сфері користування радіоча ...
 • Новости НКРС
 • 4324 порушення користування радіочастотним ресурсом зафіксував УДЦР у 4 ква ...
 • Тільки за два тижні у Криму знеструмили та демонтували понад 55 одиниць РЕЗ ...
 • На Волині припинена незаконна реалізація мобільних телефонів
 • Без дозволів на експлуатацію експлуатувати РЕЗ нікому не дозволено!
 • НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усуне ...
 • Засідання НКРЗ від 28.07.2011
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012