НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку. » ..::Wireless Ukraine::..
 
 
WU#1 WU#2 WU#3 WU#4 WU#5 WU#6 WU#7 WU#8
 


Главная     Статьи     Наши награды Новости от НКРСИ     Мировые Новости     Входящие письма     Исходящие письма     Сотрудничество     Фотогалерея     Подписка     Полезные ссылки Контакты 
НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку.
Сьогодні, 4 березня, на черговому засіданні НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку, затверджених рішенням НКРЗ від 26.01.2006 р. № 179.

Відповідно до змін пропуск трафіку між мережами операторів рухомого (мобільного) телефонного зв'язку повинен здійснюватися з використанням безпосереднього взаємоз'єднання (прямих каналів) своїх мереж. Транзитні (обхідні) маршрути використовуватимуться тільки для забезпечення сталості та надійності телекомунікаційних мереж.

Також Ліцензіат зобов’язаний оприлюднювати значення рівнів показників якості телекомунікаційних послуг, за якими вони надавались споживачам протягом року шляхом розміщення інформації в засобах масової інформації, на власних веб-сайтах та в пунктах обслуговування споживачів
Комісія сподівається, що ці зміни сприятимуть взаємовідносинам операторів у частині укладання договорів щодо взаємоз’єднання мереж та покращать якість надання послуг мобільного зв’язку.

Додаткова інформація
Рішення НКРЗ № 179 від 26.01.2006 "Про затвердження Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв‘язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв‘язку"

 • Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
 • НКРЗ схвалено проект Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телеком ...
 • Порядок ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій
 • 29-30.08.2013 НКРЗІ направлено на погодження до Держпідприємництва проект Л ...
 • 22.08.2013 на сайті НКРЗІ оприлюднено Проект Ліцензійних умов здійснення ді ...
 • НКРЗ зобов’язує операторів
 • 9 грудня 2010 року відбулося чергове засідання НКРЗ.
 • 17.12.2012 на сайті НКРЗІ оприлюднено прийняті рішення від 13.12.2012
 • Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо с ...
 • ІнАУ занепокоєна ситуацією навколо компанії «Кримтел»
 •    Украинская Баннерная Сеть


  www.tetra.net.ua  free counters  журнал Wireless Ukraine

  © Wireless Ukraine 2012